Арсен Мірзоян 4 грудня у Вінниці

Арсен Мірзоян 4 грудня о 16.00 і 19.00 у театрі ім. Садовського з двома великими концертами у Вінниці!

Це буде прекрасно, щиро і сильно – аж до мурашок!

Всі кращі хіти за 10 років + презентація нового альбому «Монархія»!

З підтекстами і сенсами, які торкнуться кожного серця!

Готуйтеся до двох годин шаленого драйву, яскравого світлового шоу, фантастичної атмосфери, відкриттів, здивувань, вражаючих прем’єр і найулюбленіших пісень за 10 років!

Усією залою будемо співати «Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Королева», «Подружка», «Паперовий сніг», «Бувай, малий», «Не Магеллан» та насолоджуватися незабутніми митями разом!

— Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно! — обіцяє Арсен Мірзоян.

Встигніть придбати квитки на сайті https://afisha.vn.ua

Також квитки вас чекають у всіх касах «Афіша Вінниці» у готелі «Франція», театрі ім. Садовського, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  рок-магазині «Мобі Дік», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», Вінницькій філармонії, Royal pub, магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь–яку точку Вінниці за тел.: (098)101 00 63, (093)101 00 63.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий!

Арсен Мірзоян - по-справжньому унікальне явище української сцени. Артист, який як ніхто інший, вміє так проникливо донести найважливіші істини.

«Сталевий голос України», а саме так називають Арсена Мірзояна, давно став символом мужності і романтизму на українській сцені.

У своїх піснях співак відверто ділиться особистими історіями та надихає любити.

Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, пісні, у які покладено душу, зігрівають серце та дарують щастя, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку і ейфорії.

Історія успіху Арсена Мірзояна настільки ж унікальна, як і його творчість. У рідному Запоріжжі він довгий час працював на металургійних заводах. Мріяв про сцену, але втратив слух… Та замість того, щоб здатися, відновив здоров’я і вирішив підкорювати сцену.

У 2011 році став фіналістом шоу «Голос країни». Коли Україна почула його унікальний тембр, побачила артиста, який готовий йти проти правил, аби тільки не зрадити своїм принципам, про Арсена Мірзояна заговорили і… полюбили.

Тонкий філософ вміє у своїх піснях проживати наші життєві історії. Його музика надихає любити, а відео мають мільйони переглядів.

Свій перший альбом Арсен Мірзоян презентував у 2011 році. Відтоді він — номінант безлічі музичних премій, його пісні очолюють головні хіт-паради країни, а концерти супроводжуються аншлагами.

У своєму новому, вже шостому за рахунком, альбомі Арсен Мірзоян неабияк здивував музичними експериментами, давши ще більше рок-н-ролу і драйву.

За емоціями нова платівка вийшла вражаючою!

«Монархія» яскрава, щира, глибока, з підтекстами і сенсами, які торкаються кожного серця.

- Колись зародилася в голові така думка, що кожен чоловік – монарх своєї справи, свого будинку, своєї сім’ї. Це його «монархія», де панують його закони. І колись ця монархія впаде. Вона обов’язково впаде, - розповідає про назву нового альбому Арсен Мірзоян.

Приходьте за безцінними враженнями 4 грудня о 16.00 і 19.00 у театр ім. Садовського на концерти Арсена Мірзояна у Вінниці.

Буде дійсно вражаюче!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Коментарі до події (44)
 • Tatyana Ignatieva 13 Червня

  Зараз всі, хто придбав квитки на концерт просто неба, дивляться на затяжний дощ і шукають відповіді, як буде проходити концерт. Телефони у садибі Пирогова мовчать.  Було б добре хоча б від когось отримати роз’яснення.
 • Задунайский Торонтуй 21 Жовтня

  Головне шо не москаль.
 • Маша 22 Листопада

  Хочу на цей концерт!
 • Швецька Олена 21 Листопада

  Ніч
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення