Арсен Мірзоян у Вінниці

УВАГА! Концерт перенесено!!! 
НОВА ДАТА - 26 березня

Арсен Мірзоян, гітара, надзвичайна атмосфера і ви, Вінниця!

26 березня о 20:00 нас чекає особливий концерт одного з найхаризматичніших співаків України Арсена Мірзояна

- Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно! - обіцяє Арсен Мірзоян.

Тож готуйтесь до двох годин відкриттів та здивувань, прем'єр і спогадів, справжньої чоловічої лірики і потужної енергетики, перед якою неможливо встояти!

Буде чесно, яскраво, красиво і захоплююче, як вміє лише Арсен Мірзоян – наш «український Висоцький», сталевий голос України, чий голос і харизма скоряють раз і назавжди!

Квитки – від 290 до 710 гривень. 

Арсен Мірзоян - унікальне явище української сцени! Непередбачуваний, відвертий, харизматичний.

Артист, який як ніхто інший, вміє так проникливо донести найважливіші істини.

Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, пісні, у які покладено душу, зігрівають серце та дарують щастя, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку і ейфорії.

Історія успіху Арсена Мірзояна настільки ж унікальна, як і його творчість. У рідному Запоріжжі він довгий час працював на металургійних заводах. Мріяв про сцену, але втратив слух… Та замість того, щоб здатися, відновив здоров’я і вирішив підкорювати сцену. 

У 2011 році став фіналістом шоу «Голос країни». Коли Україна почула його унікальний тембр, побачила артиста, який готовий йти проти правил, аби тільки не зрадити своїм принципам, про Арсена Мірзояна заговорили і… полюбили.

Тонкий філософ вміє у своїх піснях проживати наші життєві історії. Його музика надихає любити, а відео мають мільйони переглядів.

Свій перший альбом Арсен Мірзоян презентував у 2011 році. Відтоді він — номінант музичних премій, його пісні очолюють головні хіт-паради країни, а концерти супроводжуються аншлагами.

Восени Арсен Мірзоян буде відзначати 10 років сольної кар’єри. До ювілею готує новий альбом.

На додачу - традиційно на концерті буде багато спілкування із публікою,  а також всі наші улюблені пісні з усіх попередніх альбомів Арсена Мірзояна:  «Бувай, малий», «Вінні-Пух», «Капронові банти», «Смужка», «Інші двері», «Джеральдіна», «Невчасна», «Паперовий сніг», «Край землі», «Тягни небо на себе», «Ластівки над містом», «Можеш як», «Ідіоти», «Курам на сміх», «Незнайомці», «Королева», «1000 раз», «Не Магеллан», «Подружка» та багато інших. 

Коментарі до події (44)
 • Tatyana Ignatieva 13 Червня

  Зараз всі, хто придбав квитки на концерт просто неба, дивляться на затяжний дощ і шукають відповіді, як буде проходити концерт. Телефони у садибі Пирогова мовчать.  Було б добре хоча б від когось отримати роз’яснення.
 • Задунайский Торонтуй 21 Жовтня

  Головне шо не москаль.
 • Маша 22 Листопада

  Хочу на цей концерт!
 • Швецька Олена 21 Листопада

  Ніч
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення