Дізнавайтеся більше про святкування Івана Купала у Житомирі!

Основне дійство на свято Івана Купала в Житомирі відбувається в місцевому гідропарку: всі співають, танцюють, хлопці сміливо стрибають через вогнище, а дівчата з великим задоволенням спускають на воду красиві віночки. 

Вже декілька років поспіль тисячі житомирян та гостей міста долучаються до культурної програми, яку організовує місцева влада та небайдужі жителі. Зокрема, святкування Івана Купала розпочинається з концерту, а завершується яскравою дискотекою до самого світання. І дуже приємно, що молодь приходь не тільки на вечірку, а долучається до всіх частин цього праздника, що проявляється у повазі та підтримці історичних традицій.

Гучних імен серед колективів, які виступають на сцені, знайти важко. Проте, чи важливо це взагалі? Атмосфера повністю просякнута патріотичним духом: вишиванки, неймовірно красиві українські дівчата, гучні танці і козацькі забави - цього зазвичай більше, ніж достатньо.

Вважається, що все розпочалося ще з язичництва. Це свято символізувало остаточне завершення весни і перехід до зрілості (літа). Сонце в цей час вже повертало на зиму, тобто частково є і сумний елемент: молодість проходить, але все життя ще попереду. 

Тож, запрошуємо вас 6 липня на святкування Івана Купала 2019 - патріотичне вбрання та хороший настрій вітаються!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення