Концерт Арсена Мірзояна

Концерт Арсена Мірзояна

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Арсен Мірзоян - та людина, яку неможливо переплутати з кимось іншим. Його унікальні тембр і манера виконання пісень проникають в серце і викликають неймовірну палітру емоцій.
Виконавець, який дійсно вміє дивувати своїх вірних шанувальників. Завжди непередбачуваний і новий, але в той же час незмінно справжній.
Хоча у Арсена Мірзояна немає професійної музичної освіти, це зовсім не завадило йому стати одним із кращих виконавців нашої держави. У 1998 році його діяльність як співака почалася в звичайній "дворовій" рок-групі. Пізніше були  різноманітні творчі пошуки, які привели Арсена на шоу "Голос країни", де він зайняв 4-е місце серед всіх учасників.
Чоловіча харизма і природна обдарованість Арсена Мірзояна дозволили йому реалізовувати і свій гумористичний потенціал. Він кілька років брав участь в КВН, був резидентом програми "Камеді Клаб Україна" і т.д,
На сьогоднішній день вийшло вже 4 альбоми талановитого виконавця. Для презентації останнього збірника Арсен Мірзоян і відправляється в тур по всій Україні.

В нашому місті концерт відбудеться 28 листопада в драмтеатрі імені Івана Кочерги. Початок о 19:00!

Не пропустіть, вечір буде неймовірним!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення