Маленька червона сукня

Маленька червона сукня

Всі анонси від: Кінотеатр "Україна"

 Майже кожна жінка мріє бути найкрасивішою і найчарівнішою. Для цього можна використовувати будь-які методи, але дуже часто всю красу підкреслює саме плаття.

Шейла готується до побачення та шукає в магазині що б одягнути для такої події. Її погляд упав на маленьку червону сукню – зазвичай вона не носить таке, але приміряти можна. І як же воно добре сіло, як же Шейла чарівно виглядає в цій сукні.

Та й продавщиця наполягає на покупці – усе сходиться, потрібно брати. Це плаття робить жінку бажаною, воно робить усе, щоб господиня була задоволена. Але те плаття несе за собою і щось жахливе. Це ціна за все те, що воно дає, яку потрібно виплатити.


Режисером проекту є Пітер Стрікленд, в активі якого є роботи "Студія звукозапису "Берберян"" (2011) і "Герцог Бургундії" (2014).

У фільмі зіграли: Маріанн Жан-Батист ("Таємниці та брехня" (1996, номінація на "Оскар"), "Клітка" (2000), серіал "Без сліду"), Гвендолін Крісті (серіал "Гра престолів"), Джуліан Берретт ("Кролик і бик" (2009), серіали "Майті Буш", "Натан Барлі").

Прем'єра стрічки відбулася 13 вересня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com залишили стрічці оцінку 86/100, а на https://www.rottentomatoes.com є 95% позитивних рецензій.


Рейтинг:7.00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення