Навчання Юмейхо терапії

Ви - практикуючий масажист і бажаєте розширити свою ефективність?

Ви - початківець масажист / практик і хочете знати 100% працюючі терапевтичні методики?

Ви - щиро бажаєте дізнатися шлях і методи до здоров'я і підвищити тривалість життя?

 

Навчання техніці Юмейхо відбудеться з 11 по 14 квітня 2019 року, в м.Житомир.

 

Курс веде - Олександр Зінчук - прямий учень Массаюкі Сайонджі.

Сертифікований Міжнародним центром Юмейхо - майстер 5-го ступеня. Є єдиним в Україні представником Міжнародного центру Юмейхо.

 

Для навчання цій системі і успішного застосування не потрібно медичної освіти, хоча знання в області анатомії і фізіології істотно розширюють розуміння процесів і можливості масажиста.

 

Пройшовши семінар, ви освоїте 100 прийомів базової техніки Юмейхо, яка дозволяє працювати з тілом людини - м'язами, суглобами, зв'язками, кровообігом, нервовою системою, впливати на психо-емоційний стан, діагностувати зміщення кісток, суглобів, центру ваги і коригувати його положення, впливаючи на причину захворювання, відновлювати здоров'я людини.

Завдяки впливу Юмейхо, можна вилікувати захворювання опорно-рухового апарату, виправити поставу, нормалізувати роботу внутрішніх органів, відновити життєві сили.

При освоєнні техніки, ви крок за кроком під контролем досвідченого інструктора освоїте всі базові прийоми, порядок їх виконання, необхідні основи анатомії та фізіології, основи діагностики.

Після закінчення семінару ви можете скласти іспит на Фахівця Юмейхо 1 ступеня та отримати сертифікат.

Метод унікальний комплексністю підходу і простотою.

 

«Коцубан Юмейхо - терапія» - це «мануальний» метод відновлення хребта і всього організму. За методикою Юмейхо вважається, що таз - це «підстава організму» і коса установка таза призводить до компенсаторних викривлень хребта, асиметрії грудної клітини (і всього тулуба), а так же похилій постановки шиї і голови. Поява больових відчуттів в таких умовах - це питання часу. Баланс м'язових натяжений, в такому організмі, буде зміщений. Якісь м'язи будуть перенапружені (в них будуть трофічні порушення) і, звичайно ж, будуть хворіти. Асиметрія грудної клітини (і всього тулуба) буде обумовлювати дисфункції внутрішніх органів, а коса установка голови і шиї часто обумовлювати болю в області шийно-комірцевої зони і голові. Також зміни підуть і вниз. Асиметрія тазу може впливати на роботу сечостатевої сфери. Одна нога буде коротшим. Через зміщеного центру ваги і пристосувальних м'язових реакцій буде нераціональна навантаження на тазостегновий, колінний і гомілковостопні суглоби. По суті справи в цьому може бути причина початку дегенеративно - дистрофічних змін в суглобах нижніх кінцівок і хребті з усіма витікаючими наслідками.

 

Наш організм являє собою єдину систему важелів, які взаємопов'язані між собою і знаходиться в балансі за коштами натягу м'язів і зв'язок. Зсув, навіть, одного елемента цієї системи спричиняє за собою зсув інших.

Такий підхід дає можливість лікувати не тільки ОДА, а й весь організм в цілому, що автор методу Масаюки Сайонджі (Японія) і відбив у назві "Юмейхо", що означає "метод відновлення життєвої сили".

Завдяки своїй ефективності система стала відома в більш ніж 40 країнах світу, в СРСР використовувалася в реабілітації космонавтів і льотчиків військово-повітряних сил. Пізніше почали використовувати і для допомоги людям з ДЦП та ін.

Під час сеансу опрацьовуються всі суглоби від голови до пальців ніг, розслабляються м'язи і зв'язки всього тіла, відновлюється кровообіг. У базову Юмейхо так само входить масаж живота, розслабляючий масаж обличчя, голови.

При собі необхідно мати: х / б футболка з коротким рукавом, спортивні штани, що не утрудняють рухів, чисті змінні шкарпетки (білі), невелике рушник 20х40, великий рушник 50х80, зошит для записів, ручка.

 

Систему Юмейхо можна застосовувати окремо, як цілісну, самостійну лікувально-профілактичну процедуру, так в комплексі з іншими методами масажу.

 

Консультація і запис по телефону, вказаному в шапці події.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення