Плейбой під прикриттям

Плейбой під прикриттям

Нікі Ларсон – найкращий тілоохоронець у світі. У всякому разі, він так думає. Його крутість не можна передати словами, її просто потрібно бачити. Крім того, Нікі працює приватним детективом і дуже часто береться за найскладніші справи. Його наступна місія буде небезпечнішою, ніж усі попередні разом узяті – йому потрібно знайти експериментальний парфум самого Купідона, який допомагає в себе закохати абсолютно всіх представників протилежної статі навколо. Нікі повинен проявити всю свою кмітливість і розслідувати цю небезпечну справу. На своєму шляху до розгадки детектив зустріне багато красивих жінок і грізних чоловіків – до них потрібно буде знайти свій особливий підхід. Парфуми – це справжня зброя, яка не має опинитися в руках поганих людей.

Режисером фільму є Філіп Лашо. Крім того, Філіп у цьому проекті виконав головну роль. У цих амплуа в його активі є такі роботи, як "Superнянь" (2014), "Superнянь 2" (2015), "SuperАлібі" (2017).

Також у картині зіграли: Елоді Фонтан ("Божевільне весілля" (2014), "Superнянь 2" (2015), "SuperАлібі" (2017)), Тарек Будалі ("Superнянь" (2014), "Superнянь 2" (2015), "SuperАлібі" (2017)), Памела Андерсон (серіал "Рятувальники Малібу").

Прем'єра стрічки відбулася 15 грудня 2018 року в Бюксролі, Франція.

Рейтинг: 2.57

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення