Різдвяне 3D-шоу «Вартові Мрій» у Житомирі

Різдвяне 3D-шоу «Вартові Мрій» у Житомирі

Головне різдвяне 3D-шоу «Вартові Мрій» відправляється подорожувати містами України!

З 17 листопада по 17 грудня спеціально підготовлений автобус зупиниться в 15 містах України. Абсолютно безкоштовно кожен бажаючий зможе подивитися Вартові Мрій у форматі віртуальної реальності абсолютно безкоштовно! Така подія присвячена святкуванню 20-річчя мобільного оператора Київстар, який спільно зі StarLight Enterainment підготували  унікальний VR-ролик.

Наше місто прийматиме гостей 15 грудня.

У 7-хвилинному панорамному відео 360° ви зможете познайомитись із сюжетом самої популярної зимової казки країни та побачити на власні очі яскраві номери з 3D-шоу «Вартові Мрій».  

Вхід на VR-шоу «Вартові Мрій» у Житомирі буде безкоштовний, у порядку живої черги. 

Трошки інформації про повну версію шоу, яку, до речі, можна буде відвідати з 16 грудня по 21 січня в «Концерт-Холі ВДНГ» (м. Київ, Проспект Академіка Глушкова, 1). Квитки тут

Вартові Мрій – це справжня зимова казка, за мотивами якої напередодні Різдва безпритульний хлопчик Макс зустрічає чарівного Кота – Вартового Мрій. Разом вони захищають зірку, яку хоче викрасти злий Дракон. Вартові повинні будь-якою ціною зупинити лиходія. На них чекає безліч випробувань, але добрі Феї та мужні Рогатигри допомагатимуть Вартовим Мрій на їхньому шляху. 

Шоу, під час якого на одній сцені  зберуться найталановитіші танцюристи, циркові артисти, акробати та гімнасти. А надсучасні 3D-технології здивують навіть найвибагливіших глядачів!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення