Спокуса. Шоу-вистава 18+

Спокуса. Шоу-вистава 18+

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Ми змінимо Ваше уявлення про сучасний театр, адже в Житомирі відбудеться показ однієї з найвідвертіших вистав сучасності - "Спокуса", під час якої розкриються всі секрети.

Це унікальне шоу-спектакль, яке викликає далеко неординарні почуття. Чи готові Ви готові до такого експерименту?
Якщо так, тоді забудьте абсолютно все, що ви знали про театр, зітріть стереотипи, зніміть рамки. У сучасному театрі немає місця для нудьги та банальності.
Вистава має захоплюючий сюжет з елементами еротичних танців і стриптизу найвищого ґатунку. Причому, як жіночого, так і чоловічого. Безсумнівно, це видовище вразить цінителів мистецтва обох статей.
Театралізоване дійство складається з двох частин. «Мужики» розповідають про справжню чоловічу дружбу, якій точно все під силу. Проте одного дня їхні стосунки розриває тендітна, ніжна і хитра жінка.
«Спокуса» поманить вас до престижного стриптиз-клубу для солідних панянок. Головному герою - початківцю стриптизеру доведеться ох як не солодко. Адже щоб перевтілитися в гарячого «мачо», йому потрібно обійти безліч підводних пасток.

 

 

До речі, все це відбуватиметься за участю справжніх професіоналів: 10-кратна чемпіонка України зі стриптизу, чемпіонка відкритого турніру Білорусії по Strip Dance карколомна Ксенія Суровцева (Lady Beatrise) і 3-кратний абсолютний чемпіон України зі стриптизу, 2-разовий чемпіон України з бодібілдингу, призер Pole Dance, учасник телешоу «Танцюють всі» Алекс Страйк.

Квитки можете придбати в один клік, натиснувши на кнопку під мапою в шапці події. До зустрічі!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення