Фестиваль «Купальські роси»

Фестиваль «Купальські роси»

Всі анонси від: Турагенція "Патріот"

6 липня 2019 року в селі Немиринці Ружинського району Житомирської області відбудеться традиційне театралізоване свято «Купальські роси». На свято пісні, обрядів та видовищ запрошують всі-всіх-всіх, хто знайде можливість приїхати до Немиринців. Учасники дійства матимуть змогу на власні очі побачити, як відновлюються дохристиянські традиції українців. Обрядові пісні, танці, ворожіння на вінках, стрибання через багаття, вогняне шоу дадуть можливість учасникам дійства зануритись в атмосферу таємничості та магії. А ще – незабутнє авіашоу, дитячі розваги та артисти, чиї пісні «беруть за душу».

«Купальські роси» – це одне з небагатьох свят, на яке з’їжджаються не тільки жителі Житомирської області, але й люди з різних куточків України та навіть з-за кордону.

Щороку «Купальські роси» супроводжуються виступами різних колективів та солістів, які співають українські народні, обрядові та сучасні пісні. На святі можна буде ознайомитися з роботами майстрів народної творчості та придбати їх.

Безліч позитивних емоцій, усмішок та сюрпризів чекають на кожного, хто потратить свій робочий день на це театралізоване дійство, враження від якого залишаються у пам'яті надовго!

Організатором свята «Купальських роси» у Житомирській області є наш земляк Павло Жебрівський.

Вартість:  300 грн.

ПРОГРАМА ТУРУ:

18-00 збір групи, площа Перемоги (біля танку). Виїзд в село Немиринці. Приїзд у Немиринці, Святкування.
00-30 виїзд до м. Житомир;
02-00 прибуття в Житомир;

У вартість входить: дорога, супровід, страхування. Для бронювання місць телефонуйте на номери телефонів, які вказані під мапою в шапці події.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення