Виставка "IN PROGRESS. Дрес-код України доби незалежності"

Виставка "IN PROGRESS. Дрес-код України доби незалежності"

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Про що цей захід? Моделі одягу з колекцій українських fashion-дизайнерів, інаугураційна сукня Першої леді, речі з показів в Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Флоренції та Далласі. Але цей проект – не новітня історія української моди, точніше, не тільки. Мода завжди була і залишається відтворенням уявлень людей про ідеальний світ та ідеальних себе в цьому світі. Тому ця  є розповіддю про наше суспільство, нашу країну та її громадян, презентована за допомогою моделей одягу, створеного вітчизняними дизайнерами.

 
Коли? Це хронологічна розповідь, що починається з 1991 року і йде до наших днів. Кожна тема презентує через моду погляди, що панували в певні часи. Якщо роздивитись всі теми послідовно, можна побачити шлях, який здолало наше суспільство від усвідомлення себе мешканцями однієї з республік СРСР до відчуття себе громадянами незалежної держави, що прямує в Європу. Цей шлях ще не пройдено, він триває й досі.
 
Як? В історії української моди доби Незалежності можна виокремити три періоди, кожен з яких представлено двома темами. Кожна пара – це, в певному сенсі, комплект: одна тема відображає у моді уявлення про найкраще суспільство, друга – уявлення про ідеального себе. Остання тема – це прогноз, або, скоріше, перший начерк принципово нового світосприйняття і відношення до моди. Можливо, вже найближчим часом ми побачимо, як ці ідеї докорінно змінять світ моди – і світ взагалі.
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення