Виставка "IN PROGRESS. Дрес-код України доби незалежності"
На карті Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги
Подія минула

Про що цей захід? Моделі одягу з колекцій українських fashion-дизайнерів, інаугураційна сукня Першої леді, речі з показів в Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Флоренції та Далласі. Але цей проект – не новітня історія української моди, точніше, не тільки. Мода завжди була і залишається відтворенням уявлень людей про ідеальний світ та ідеальних себе в цьому світі. Тому ця  є розповіддю про наше суспільство, нашу країну та її громадян, презентована за допомогою моделей одягу, створеного вітчизняними дизайнерами.

 
Коли? Це хронологічна розповідь, що починається з 1991 року і йде до наших днів. Кожна тема презентує через моду погляди, що панували в певні часи. Якщо роздивитись всі теми послідовно, можна побачити шлях, який здолало наше суспільство від усвідомлення себе мешканцями однієї з республік СРСР до відчуття себе громадянами незалежної держави, що прямує в Європу. Цей шлях ще не пройдено, він триває й досі.
 
Як? В історії української моди доби Незалежності можна виокремити три періоди, кожен з яких представлено двома темами. Кожна пара – це, в певному сенсі, комплект: одна тема відображає у моді уявлення про найкраще суспільство, друга – уявлення про ідеального себе. Остання тема – це прогноз, або, скоріше, перший начерк принципово нового світосприйняття і відношення до моди. Можливо, вже найближчим часом ми побачимо, як ці ідеї докорінно змінять світ моди – і світ взагалі.
Коментарі до події (0)

Ви не авторизовані

Цікаві статті по темі Читати все
18 фактів про Житомир та Житомирську область
18 фактів про Житомир та Житомирськ... Багато хто говорить, що Житомирська область - це один із регіонів України, який абсолютно не є туристичним. Розвіюємо...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook