Я люблю Україну свою-2018

Я люблю Україну свою-2018

У четвер, 19 квітня в концертній залі обласного телецентру відбудеться традиційна молодіжна громадсько-мистецька акції з символічною назвою "Я люблю Україну свою-2018". Акція присвячена Міжнародному Дню солідарності молоді. Цей захід проводиться у Житомирі щороку і вже став улюбленим серед юнаків та дівчат – прихильників сучасної молодіжної творчості.

Під час заходу звучатимуть добре знайомі та нові українські пісні у виконанні фіналістів всеукраїнських телепроектів "Ікс Фактор" та лауреатів конкурсу патріотичної пісні "Пам'ять жива" Марії Ревінцової, Антона Лукашика, Анастасії Затолюк, Юлії Нагорної, Наталії Пацьоли і багатьох інших. Про те, якою повинна бути справжня українська мова, розповідатимуть учасники театральної студії "Юність" міського культурно-спортивного центру.

 

Значною частиною заходу стане проведення VІ регіонального фестивалю сучасного танцю "ПОЛІССЯ ДЕНС-2018", який буде присвячений Міжнародному Дню танцю, що відзначається у всьому світі наприкінці квітня. Велика кількість різноманітних молодіжних колективів змагатимуться за золото у конкурсній програмі, яку цього разу складатимуть композиції тематичного спрямування. Виступи оцінюватиме професійна суддівська колегія з Житомира та столиці. Переможці отримають фестивальні кубки, дипломи та призи.

А перед початком мистецької акції буде проведено молодіжну патріотичну руханку, конкурс соціальних слоганів "Бережи власне життя", патріотичну акцію "Синьо-жовта стрічка – символ єдності України", працюватиме арт-майданчик "Синьо-жовте селфі".

Отож, якщо ти молодий і сучасний, завітай у четвер, 19 квітня, о 17 годині до обласного телецентру на молодіжну акцію "Я люблю Україну свою-2018"! Ми чекатимемо саме на тебе:)

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення