Усіх запрошують на відкриття 163-го концертного сезону у Національній філармонії України!
На сцені виступить Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України.
Серед виконавців:
- Теодор Кухар диригент
- Фанья Лі фортепіано Тайвань
Програма:
Джордж Ґершвін – Кубинська увертюра
Борис Лятошинський – Симфонія № 4, op. 63
I. Andante sostenuto e maestoso
II. Lento tenebroso
III. Allegro molto risoluto
ІІ відділ
Джордж Ґершвін – Концерт для фортепіано з оркестром
І. Allegro
ІІ. Adagio - Andante con moto
ІІІ. Allegro agitato
Джордж Ґершвін – Симфонічна картина «Поргі та Бесс», аранжування Р. Р. Беннетта
Коли: 8 серпня о 18.00.
Вартість квитків становить від 400 гривень.