Вартові мрій

Вартові мрій

Всі анонси від: ВДНГ

З 16 грудня в концерт-холі ВДНГ вже традиційно буде йти різдвяне 3D-шоу для всієї родини «Вартові Мрій» від телеканалу СТБ і компанії StarLight Entertainment. Найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти – фіналісти популярних телевізійних талант-шоу знову зберуться на одній сцені. А сучасні 3D-технології дозволять кожному глядачеві з головою зануритися в чари доброї різдвяної казки.
Головним хореографом-постановником шоу в цьому році став Євген Кот – суперфіналіст шоу «Танці з зірками». Євген також виконає на сцені роль головного лиходія – Дракона.
Ідея «Вартових Мрій» належить режисерові Костянтину Томільченку і директору творчого об'єднання СТБ Талі Пристаєцькій.

«Це найкращий танцювальний спектакль з елементами 3D, який був поставлений в Україні, – впевнений Євген Кот. – Я чув дуже багато теплих відгуків зірок, які відвідали «Вартові Мрій» та людей, які подивилися наше шоу після того, як побували на різдвяних шоу за кордоном. Більш того, деякі наші іноземні колеги не можуть повірити в те, що шоу зроблено в Україні! А це насправді так: ми самі придумали цю казку і її героїв, самі її поставили, розробили декорації і спецефекти».

В основі сюжету – історія бездомного хлопчика Макса, який напередодні Різдва зустрічає чарівного Кота – Вартового Мрій. Разом вони везуть чарівну зірку, долаючи безліч труднощів, адже її хоче викрасти злий Дракон. По дорозі вони зустрічає добрих фей і могутніх рогатигрів, які допомагають їм зберегти зірку від лиходія.

Саундтрек до «Вартових Мрій» написав Дмитро Шуров, музикант і соліст Pianoboy.
Головну роль виконають два юних артиста 11-річний Микита Малакі (Танцюють всі!-9) та 12-річний Влад Святий (фіналіст «Україна має талант. Діти-2»). Юні артисти по черзі будуть втілювати на сцені образ головного героя Макса.

Різдвяне 3D-шоу «Вартові мрій» буде йти з 16 грудня по 14 січня в Києві в концерт-холі ВДНГ (пр-т. Академіка Глушкова, 1).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення