46-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»

46-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»

Всі анонси від: КМКФ Молодість

«Молодість» – одна з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів (FIAPF). 

Кінофестиваль був започаткований 1970 року у вигляді дводенного перегляду студентських короткометражних фільмів Київського державного інституту театрального мистецтва. Відтоді локальна ініціатива набула міжнародної популярності: з 80-х років українці знайомилися з роботами режисерів-дебютантів з Болгарії, Грузії, Вірменії та Росії, часи перебудови стали епохою кінематографістів із країн Балтії, Казахстану, Азербайджану та Німеччини. 

Наразі «Молодість» – єдиний кінофестиваль в Україні, що з 1993 року входить до рейтингів FIAPF. Це пріоритетний майданчик в регіоні для представлення найсвіжішої та найактуальнішої кінопродукції, який відтворює найгучніші події сучасного кінопроцесу – як мейнстрімні, так і експериментальні. 

Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма представляє професійні та аматорські фільми дебютантів. Головні секції - студентський, перший короткометражний (ігровий, анімаційний, документальний) та перший повнометражний ігровий фільм

46-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» проводиться у Києві в період 22 -30 жовтня 2016 року. Проведення церемонії з нагоди відкриття та закриття відбудеться в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка - 29 жовтня. Пряма ретрансляція церемоній відбудеться у кінотеатрі «Україна».

Цьогоріч «Молодість» відкриється однією із найгучніших прем'єр Венеціанського кінофестивалю - французькою стрічкою Стефана Брізе «Життя». Фільмом закриття стане остання кіноробота Анджея Вайди "Післяобрази", яким фестиваль висловлює честь і повагу майстру.

На участь у 46-му КМКФ «Молодість» надійшло понад 2000 заявок фільмів, з яких було відібрано близько 250 із 60 країн. Родзинкою фестивалю стане угорська програма, присвячена революції 1956-го року в Угорщині.

Відкриття фестивалю – 22 жовтня
Закриття фестивалю – 29 жовтня
30 жовтня - глядацький день.

Локації:

Фестивальний центр: Культурний центр «Кінотеатр “Київ»

Фестивальні кінотеатри:

  • «Жовтень»
  • «Кінопанорама»
  • «Сінема-Сіті»
  • «Планета Кіно»
  • «Україна»
  • Муніципальні кінотеатри Києва​

Фестивальні локації:

  • Дім освіти та культури «Майстер Клас»
  • Прем'єр Готель «Либідь»
  • Fedoriv Hub​

Деталі програми дивитись за посиланням.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення