All star jazz: Dennis Adu Quintet

All star jazz: Dennis Adu Quintet

Всі анонси від: Marco concert

31 березня в концертному клубі Bel étage буде по-справжньому спекотно - адже там виступить один з найвідоміших джазбендів Києва - DENNIS ADU QUINTET.

Музиканти грають в стилі бі-боп, хард-боп, та не з чуток знають, що таке справжній свінг. Коли вони на сцені, все зникає, крім звуків тут і зараз. На вас чекає нова свіжість і новий кут зору на звичний свінг. Повна віддача, порив і безкомпромісна якість звуку - ось, що таке DENNIS ADU QUINTET.

Програма складається з аранжувань і музики Денніса Аду, яку він написав під впливом музики Dizzy Gillespie, Freddie Hubbard, Clifford Brown, Wayne Shorter, Lee Morgan, Kenny Dorham та інших. DENNIS ADU QUINTET - це незалежна та вільна музика для тих, хто цінує свій час і любить якісну музику.
Денніс Аду - один з кращих трубачів України, грає в багатьох джазових колективах. Виступав на таких фестивалях, як: «Джаз на Дніпрі», «Millau en Jazz» (Франція), «Fel du Sher» (Франція), "Jazz a Vienn" (Відень), «Джаз Коктебель».
Дмитро Александров - провідний саксофоніст України. Співпрацював з такими іменитими музикантами і групами, як Лешек Можджер, Адам Перончік, Марк Гілмор, Гетц Грюнберг, Карл Фрієрсон, Марк Соскін, Бен Стріт, Джералд Хейз, Марлон Джордан, Кім Плайнфілд, Йозеф Аметсбіхлер, Маттіас Гетс, «Gabin», «DePhazz».
Павло Литвиненко - піаніст, композитор. У київських колах його прозвали українським Хербі Хенкоком за яскравість, легкість і простоту музичної мови.
Олександр Ємець - український контрабасист з значним послужним списком.
Павло Галицький - барабанщик. Учасник квінтету Дениса Аду, квартету Дмитра Александрова, біг-бенду Денніса Аду.

31 марта чекаємо вас в концертному залі Bel étage!

Квитки за посиланням: https://goo.gl/Hw4vwa

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення