Унікальний концерт ANTIMATTER

Унікальний концерт ANTIMATTER

Всі анонси від: Doom Over Kiev

Організатори “Doom Over Kiev” повідомляють про великий концерт королів depressive rock — ANTIMATTER (Велика Британія) у листопаді цього року. Після тріумфального виступу британців на головному doom-фестивалі країни, українські поціновувачі знають – меланхолія в їхніх піснях набуває більшої глибини та потужності саме у живому виконанні.

Проте майбутній концерт здивує навіть палких прихильників, адже на київську сцену ANTIMATTER вийдуть у супроводі струнного квартету. За словами лідера гурту Міка Мосса, вони давно планували такий проект, тож цей концерт стане ще й реалізацією давніх мрій музикантів.

Ще один участник нашого концерту – Обійми Дощу — київський гурт, створений у 2006-му році. Із самого початку колектив взяв за основу оригінальне поєднання ліричних віршів, мелодійності акустичної гітари та прогресивного звучання ритм-секції. Чисельні експерименти привели гурт до власного, самобутнього стилю. Емоційні вокал та альт, цікава комбінація рифів електро-гітари та акустичних переборів, грувність басу та барабанів — саме цим Обійми Дощу об’єднали в свою аудиторію шанувальників різноманітних стилів, від неокласики до металу. Серед близьких по духу колективів гурт називає Anathema, My Dying Bride, Empyrium, The Gathering та Opeth. На рахунку Обіймів чисельні концерти, лонг-плей Елегія та сингл Світанок. Наразі гурт готує до випуску новий повноформатний альбом, який, за словами учасників, буде повний експериментів та стане цілком новим етапом творчості колективу.

Відкриватиме вечір акустичний проґ-рок від київського гурту A NOEND OF MINE, заснованого 2014-го року Лесем Виноградовим (Vin de Mia Trix, Kauan). У березні 2016-го на лейблі Pest Productions вийшов дебютний альбом колективу під назвою The Serenity’s Eve. Платівка, що насичена ностальгією за шведською атмосферною музикою дев’яностих і ранніх нульових в дусі Opeth і Katatonia, отримала позитивні відгуки у пресі. Перший виступ гурту відбувся у Києві на одній сцені з Krobak, а у червні 2016-го A NOEND OF MINE успішно провели тур Китаєм.

Місце проведення: Monteray Live Stage, Прорізна вул. 8
Початок: 26 листопада о 19:00
Вартість квитків: 450-600 грн
Замовлення квитків через [email protected]
У кассах на на сайті Карабас;
Також у магазині «Jolly Roger», на книжковому ринку «Петрівка», ряд 57-58, місце 15; тел. +38 096 819 29 19.

Останні новини можна відслідкувати у пабліках організатора:

https://vk.com/antimatter_kyiv
https://www.facebook.com/events/644725119019101/

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення