Квіткові композиції  Тані Василенко

Квіткові композиції Тані Василенко

Арт-галерея «Мануфактура» з 24 грудня по 24 лютого дарує глядачу ексклюзивну можливість відкрити для себе оригінальну лінію творчості української художниці Тані Василенко – її квіткові композиції.

Митець заслужила свою популярність у світі, як талановитий автор масштабних полотен, виповнених у манері абстрактного експресіонізма. У рамках актуальної виставки глядачу вдасться прослідкувати, як впізнавана творча манера художниці втілюється у її фігуративних композиціях.

#FLORA – це вперше зібрани у повну колекцію, у межах однієї виставки, живопис Тані Василенко, розкриваючи тему завжди нової і непередбачуваної краси квіткових образів. Ідейна основа серії, розкриваючи тему завжди нової експозиції – бажання пізнати красу, створену природою.

Автор працює в трудомісткій та унікальній техніці «об’ємного живопису». Об’ємні елементи, сміливо долають умовні рамки картин, створюють ілюзію реальності, яка запрошує глядача майже на дотик насолодитися красою квіткових образів.

Стилістика Тані Василенко обумовлена застосуванням вільної чутливої експресії, так притаманній її абстрактним працям, до, зрозумілих асоціативно і зорово, образів світу і флори.

Професійність у підборі точних художніх прийомів, сміливість та свіжість кольорових рішень, застосування індивідуальних художніх образів, відображення на холстах образів і характерів персонажів усього квіткового багатоманіття.

Час роботи виставки: щодня, 11.00-21.00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення