Дізнайтеся більше про компанію "Артхаус Трафік" у Києві

В 2003 році запустився кінопроект нового типу - «Артхаус Трафік» (Київ). Заснований він був однодумцями, котрі прагнули створити в Україні заклад, котрий би спеціалізувався би виключно на прокаті арт-кіно. За весь час свого існування він показав понад чотири сотні кінокартин, обслужив тисячі глядачів. Проте це ще не все.

Разом із культурними центрами та посольствами різних країн заклад щорічно проводить фестивалі, котрі збирають шанувальників даного виду кіномистецтва з усіх кінців світу. Так, вже проходили тут дні італійського, британського, французького, іспанського, німецького, азіатського кіно і на цьому ніхто не збирається зупинятися.
Українське кіно «Артхаус Трафік» також транслює, займаючись принагідно його створенням, популяризацією та просуванням. Зокрема, заклад самостійно створив такі шедеври, як «Путівник» (О. Шапіро), «Біля річки» (Є. Нейман), «Мамай» (Л. Санін), займався продюсуванням та дистрибуцією касових фільмів «Штольня», «Мудаки Арабески», «Глухота» тощо. А в 2010-2013 рр. компанія була співзасновником та співорганізатором Міжнародного Одеського кінофестивалю.

Не оминають своєю увагою тут і найменших глядачів, для котрих проводили у 2014 р. дитячий кінофестиваль. Регулярно слідкуючи за проектом, ви зможете бути в курсі всіх запланованих подій, дізнатися, які картини знаходяться в прокаті, які кінотеатри співпрацюють з проектом та багато чого іншого.
Офіс закладу знаходиться за адресою вул. Щекавицька, 30/39, каб. 212. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення