Різдвяна фабрика мрій на ВДНГ

Різдвяна фабрика мрій на ВДНГ

Всі анонси від: ВДНГ

На ВДНГ запрацює Різдвяна фабрика мрій!

Різдвяна феєрія розпочнеться з фабрики ялинкових прикрас.

"Приходь, щоб побачити, як видуваються іграшки зі скла і зануритися в атмосферу казки", - додають організатори.

Легенди Різдвяної фабрики мрій:

За легендою на виробництві працюють тільки ельфи, які виконують бажання з дитячих новорічних листів. Більшість з них - прості і матеріальні, такі реалізуються в першу чергу. Але є на фабриці окрема кімната - в ній розміщують листи з величезним мріями: польоти на Марс, про зустріч з казковим героями, про щастя, любов і тому подобное.Такі мрії теж можливо здійснити, але не так просто, як бажання. Пощастило, що один з ельфів знайшов стару фабрику по здійсненню мрій і зміг відновити її роботу! Саме сюди і потраплять всі, хто вирішить відвідати "Різдвяну фабрику мрій" на ВДНГ.

У програмі також - Ельфи, майстер-класи, Різдвяна Пошта.

Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста, де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати бажання і купити ялинкові прикраси, а й випити кави з десертами. Вхід на фабрику теж розташований там. Всі майстерні казкової фабрики виглядають як справжнє виробництво. Тут є і кабінет ельфа-чарівника, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: раздуватель вогню, за допомогою якого можна здійснити потік майбутніх ялинкові прикраси, спеціальні ванни для їх сріблення, а також - ціла майстерня з розпису і фарбування готових іграшок.

Кожен з вас зможе в кінці подорожі фабрикою прикрасити величезну ялинку своєю іграшкою. Крім цього вам вдасться створити власну кульку зі заповітною мрією і забрати її додому. А ще в казковому місті ельфів працюватиме Різдвяна Пошта, де можна буде відправити подарунки і частинку мрій своїм близьким.

На локації дотримуються всіх карантинних норм. Одночасно на екскурсії можуть перебувати не більше 10 людей.

Місце: 2-й павільйон ВДНГ.
Години роботи: з 10:00.

Різдвяна фабрика мрій триватиме з 27 листопада до 16 січня. 

Коментарі до події (4)
 • Марія Мацола 08 Січня

  Скільки триває вистава?
 • Viktor Ishchenko 17 Грудня

  а скільки триває вистава ?
 • Тетяна Колос 14 Грудня

  Скажіть, будь ласка, чи це будуть групові екскурсії, чи вільне відвідування?
 • Юлія Крисько 11 Грудня

  Дітям яка ціна?
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення