Що за #теплийламповий на Антоновича?

Що за #теплийламповий на Антоновича?

Всі анонси від: #тёплыйламповый

Центральні вулиці Києва так і рясніють яскравими вивісками із назвами різноманітних барів та ресторанів. Отак, бувало, станеш десь серед Хрещатику - і очі розбігаються від кількості пропозицій. Там вже набридло, тут занадто пафосно а там взагалі незнамо що... А так хочеться чогось затишного, теплого, гостинного, з приємним інтер'єром! Знайомі роздуми? Тоді МоєМісто рекомендує вам навідатися до бару #теплийламповий, що на Антовича, 3. 

Знайти це місце не важко - залишивши праворуч метро Площа Льва Толстого, вам необхідно трішки піднятись вгору і перейти дорогу на першому перехресті ліворуч. Там, трохи попереду, вас зустріне три великі підсвічені літери
BAR, де ви і маєте зійти сходами до #теплоголампового.

Кажуть, колись тут був якийсь китайський гендель - але зараз від нього не залишилося майже жодної згадки. Невеличкий зал із дерев'яними столами та стільцями, картини, лампи, пляшечки... А втім, просто зазирніть до фотогалереї, і ви самі все побачите! 

Відкривається заклад об 11-й годині ранку і працює до останнього гостя. Смачним бізнес-ланчем вас нагодують з 13-ї до 16-ї години. 
Щодня вам пропонується приємний музичний супровід, смачна їжа та різноманітний вибір напоїв.

Але найцікавіше бар на Антоновича залишає на десерт - ввечері. Виступи цікавих українських гуртів та виконавців, літературні вечори, автограф-сессії та афепаті чекають на вас майже кожного дня! Ви можете гучно аплодувати разом з іншими гостями, чи меланхолійно пити віскі сидячи у кутку, або навіть жалітися барменові на своє нелегке життя, сидячи за баром. Тут кожен віднайде для себе дозвілля до душі!

Серед останніх вечірок - нашуміле афтепаті Bowie Night, презентація нової акустичної програми від Moe Nagasi та екслюзивний виступ відомого фестивального ведучого Іллі Яреми із власною акустичною програмою.

Кожні вихідні у #тепломуламповому лунає дзвінкий сміх та немає жодного вільного стільця за барною стійкою. 


Щоб нічого не пропустити, рекомендуємо вам підписатися на оновлення сторінок бару вконтакті, на фейсбуці та в інстаграм.

Не забудьте замовити столик - місця вистачить не всім!
Зробити це можно за телефоном:
+380989284913

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення