День лимонаду 2017

З 10 серпня в усіх містах України стартує благодійний День лимонаду. Його основна мета - зібрати кошти на покупку медикаментів дітям з онкологічними захворюваннями, яких підтримує фонд Таблеточки.День Лимонаду - це не просто акція, це вже справжня добра традиція фонду Таблеточки, яка об`єднує навколо себе тисячі українців - розповідає Ірина Литовченко, співзасновниця фонду.

Суть акції День лимонаду як і раніше дуже проста - будь-яка людина може приготувати напій, пригостити ним колег або друзів, сусідів або одногрупників, родичів або просто знайомих, і весело провести з ними час за розпиванням літнього напою. Натомість всі учасники залишають пожертвування на користь фонду в підготовлену ємність. Всі зібрані кошти передаються у фонд за допомогою спеціально створеної кампанії на фандрейзинговій платформі SuperTeam by Tabletochki

Цього року 11 серпня в рамках Дня Лимонаду відбудеться справжня боротьба серед офісів українських компаній: LemОлімпійскі ігри. Офіси-учасники змагатимуться за звання чемпіона в таких номінаціях:

  •  “Найлимонадніший офіс” – найбільша сума зборів
  •  “Лимонадні гурмани” – найкреативніший рецепт лимонадного напою
  •  “Lemon everybody” – найефективніший офіс (найбільша сума збору у перерахунку на 1 співробітника)
  •  “Найлимонадніша party” – найяскравіша організація Дня Лимонаду
  •  “Наймасовіша лимонадна party” – найширше покриття (участь регіональних офісів)
  •  “СуперЛимончик” – найактивніший офіс у своїй галузі

Ще один спосіб допомогти підопічним фонду: відвідати один з партнерських закладів та випити добрий
лимонад. На час проведення акції всі учасники передають прибуток з лимонадних напоїв у фонд
Таблеточки. Список закладів-партнерів можна знайти за посиланням

“Втретє ми влаштовуємо масове лимонадне шаленство і для дорослих, і для дітей. Ми змінюємо ставлення людей до благодійності наголошуючи, що допомагати це просто і комфортно. Для цього не потрібно відмовлятися від звичних радощів. Маленької допомоги не буває, і підтримка таких акцій в результаті перетворюється у велику допомогу онкохворим дітям”, - розповідає Ірина Литовченко, співзасновниця фонду Таблеточки.

За два роки проведення акції взяли участь понад 520 закладів по всій Україні, які відмовилися від прибутку за лимонадні напої, і тим самим діти отримали допомогу в розмірі 928 000 гривен. Цього року фонд поставив за мету зібрати 800 000 гривен.

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook