Благовіст - Виставка робіт Олександри Бахіної

Благовіст - Виставка робіт Олександри Бахіної

До Різдвяних свят у виставковій залі Музею Однієї Вулиці відкрилася виставка робіт талановитої і самобутньої художниці Олександри Бахіної "Благовіст".

Олександра Бахіна народилася в 1964 році у Києві. У 1993 році закінчила Українську Академію мистецтв. З 1995 року вона є членом НСХУ, у 2018 році стала переможцем Міжнародного "Конкурсу без кордонів!". Роботи Олександри Бахіна знаходяться в приватних колекціях України, Європи, США, Азії та Росії. Олександра Бахіна - художник-живописець, графік, що спеціалізується на створенні ікон, фігуративі та наївному мистецтві, а також книжкових ілюстраціях. Вона не копіює дійсність на полотні, а пропускає життя через своє серце, думки і почуття.

"Я малюю не рот, ні посмішку, ні очі, але погляд. І я вважаю, що через це саме й виражається душа людини. І часто воно созвучне дуже багатьом глядачам, які дивляться мої роботи. Загалом, відшукують там щось своє" - описує свої творчість сама художниця.

На виставці, розгорнутій в Музеї Однієї Вулиці, представлено більше 40 картин Олександри Бахіної, створених протягом останніх кількох років. Виставка працюватиме до березня 2019 року.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook