8 варіантів для віртуальної екскурсії

Афіша Києва - MoeMisto.ua
Автор:
Афіша Києва - MoeMisto.ua
01 квітня 2020

Хто шукає нових вражень для карантинного дозвілля, пропонуємо влаштувати собі віртуальні екскурсії найцікавішими музеями світу!
Погодьтесь, унікальна можливість побачити музеї світу, не встаючи з дивану!

Отож, пропонуємо 8 музеїв для екскурсій! Вперед!

 

8 варіантів для віртуальної екскурсії

1. Версальський палац (Франція)

Запропонуйте дітям віртуально пройтися розкішними коридорами палацу французьких королів. Учні зможуть дослідити навіть закутки Версальського палацу – пам’ятки історії та культури світового рівня, яка посідає 83 місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Хлопці та дівчата побачать шедеври архітектури, живопису та скульптури – скарби світового культурного надбання.

2. Галерея Уффіці (Італія)

Галерея в італійському місті Флоренція – це один із найдавніших музеїв Європи. Її експозиція містить роботи митців, які творили у XIII – XVIII століттях. Діти зможуть оцінити шедеври Мікеланджело, Рафаеля, Леонардо да Вінчі та багатьох інших геніїв світового мистецтва.

3. Національний музей Кореї

Не втрачайте можливості продемонструвати учням культурні надбання країн Сходу. Відвідайте Національний музей Кореї! Адже це – найбільший у республіці художній та історичний музей. Уявіть, що, не докладаючи зусиль та без матеріальних витрат, ви з учнями завітаєте до музею, який входить до десятки світових лідерів за показниками відвідуваності.

Діти ознайомляться з неперевершеними зразками зброї, посуду та прикрас Країни Вранішньої Свіжості.

4. Національний музей антропології (Мехіко)

Національний музей антропології у Мексиці має унікальну колекцію антропологічних та археологічних експонатів, які доведуть, що історія – цікава та жива, а мистецтво – вічне. Учні зможуть оцінити велич та багатство культури корінних народів Латинської Америки.

5. Музей музичних інструментів у Хамамацу (Японія)

Розширюйте музичні вподобання учнів! Відвідайте державний музей музичних інструментів у Японії, де ви зможете побачити понад 1300 надзвичайних експонатів зі всього світу. Виставка вражає насиченістю та розмаїттям експонатів.

6. Музей відкриттів у Ньюкасл-апон-Тайні (Велика Британія)

Здійсніть віртуальну мандрівку до британського міста Ньюкасл та ознайомтеся із захопливими досягненнями науки й техніки. Екскурсія допоможе дітям зрозуміти, що теорія з уроків фізики уже була кимось застосована, а технічних прогрес не стоїть на місці.

7. Національний музей Військово-повітряних сил США

Виставковий комплекс є одним із найстаріших та найбільших авіакосмічних музеїв світу. Його колекція налічує понад 400 літальних апаратів. Висока якість зображень та вичерпні анотації до експонатів (англійською мовою) обов’язково зацікавлять дітей наукою та технікою.

8. Українські музеї онлайн

Україна має багатий історичний спадок, а отже – безмежний простір для розвитку музейної справи. Це також стосується і віртуальних музеїв, бо новітні технології досить успішно втілюються й у нашій державі.

Оберіть найцікавіші для вас музеї, адже онлайн-ресурс дає дуже широкий вибір.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Black Friday у Києві: ТОП-5 гарячих розпродаж
Black Friday у Києві: ТОП-5 гарячих... 26 листопада пройде хвиля великих розпродажів. Київські магазини та заклади традиційно долучаться до акції, запропонував...
Что выгодно покупать в Черную пятницу
Что выгодно покупать в Черную пятни... Украинцы с нетерпением ждут последнюю пятницу осени и уже откладывают деньги на предстоящие покупки. Да, друзья, в этому...
Підніми собі настрій: Тест до Дня Студента
Підніми собі настрій: Тест до Дня С... 17 листопада відзначаємо Міжнародний день студента. З нагоди цього свята ми підготували для Вас веселий тематичний тест....