Потрібні лише блокнот та телефон: Як швидко знайти додаткове джерело прибутку

Poker-Experts
Автор:
Poker-Experts
07 вересня 2021

«Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають». Дійсно, так і є: у кожної людини є мета або мрія, яка пов`язана з додатковими фінансами:

 1. зробити ремонт у помешканні;
 2. поїздити в омріяну подорож;
 3. придбати бажану річ;
 4. купити подарунок близькій людині, тощо.

Проте, на жаль, не завжди достатньо коштів для здійснення заповітного бажання, тому найчастіше люди бачать лише одне вирішення цієї проблеми — знайти підробіток.

Потрібні лише блокнот та телефон: Як швидко знайти додаткове джерело прибутку

Як знайти підробіток

Довідка! Перш ніж почати шукати підробіток, напишіть на аркуші паперу ваші риси характеру, вміння та навички для потенційного роботодавця. Після перегляду списку вам буде простіше шукати підробіток.

Отже, шукати підробіток можна різними шляхами:

покер3.jpg

 1. Через оголошення у Інтернеті та друковані видання. Завжди будуть роботодавці, які шукають працівників на неповний робочий день або сезонну працю — не упустіть цей шанс!

 2. Розмістить оголошення про пошук роботи та не забудьте вказати досвід роботи, навички, які можуть знадобитися при працевлаштуванні. В такому разі потенційні роботодавці самі будуть вам телефонувати.

 3. Займайтеся власним хобі за гроші. Якщо Ви вмієте:

 • вишивати;
 • малювати;
 • писати вірші, тощо.

... то можете продавати свої роботи за певні кошти!

Найкращий підробіток — розваги

Дійсно, діяльність, яка приносить задоволення, легко може приносити дохід. Проте мова може йти не лише про хобі, але й про азартні ігри. Зокрема, покер. Якщо ви в покері погано розбираєтеся, але хотіли б спробувати, тоді відвідайте портал про покер Poker Experts, на якому ви знайдете правила, комбінації і багато іншої інформації. Так, у покерній сесії можна заробити певні кошти!

покер4.jpg

Проте покер — це інтелектуальна гра, де потрібно прикладати зусилля:

 • навчитись контролювати власні емоції;
 • передбачати наступний хід суперника;
 • вивчити всі виграшні комбінації;
 • спочатку потренуватись вдома, з товаришами, а лише потім грати на гроші з професіоналами!

Рекомендації: як поєднувати основну роботу і підробіток:

покер2.jpg

 1. Навчіться вдало планувати та поєднувати два робочих графіка. Краще записувати робочі розклади у календар або блокнот, щоб не забути важливі події.

 2. Під час роботи не відволікатися на сторонні речі. Наприклад, перегляд новин у соціальних мережах. Таке «дозвілля» може легко відволікти на декілька годин, тому заздалегідь відведіть окремий час для перерви та суворо дотримуйтеся розкладу.

 3. Не забувайте відпочивати. Обов'язково робити планові перерви та «призначайте» собі вихідні дні, адже перевтома та недосипання можуть призвести до вигорання і знемоги, тому важливо встановити чіткі межі роботи. Наприклад, «жодної роботи після 21:00» або «вихідні тільки для домашніх справ і відпочинку».

 4. Ведіть здоровий спосіб життя. Дотримуйтеся режиму дня, збалансовано харчуйтеся та висипайтеся.

 5. Частіше нагадуйте собі, для чого ви працюєте на двух роботах. Записуйте власні цілі та фіксуйте особисті досягнення — це буде слугувати додатковою мотивацією не покинути все на півшляху.

Важливо! Не вживайте кофеїн більше одного разу на день — це призведе до зайвої збудженості, стресу, роздратованості та нервозності. Достатньо лише однієї чашки кави вранці для бадьорості на увесь день!

Хай вам щастить з пошуком додаткового джерела прибутку!

Джерело: Poker-Experts
Автор: Анатолій Фелатов

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Выбор недорогой микроволновой печи: каким критериям уделить внимание
Выбор недорогой микроволновой печи:... Недорогая микроволновая печь в Киеве — не редкость. Купить неплохую модель можно меньше, чем за 100 долларов. В период а...
Афиша событий Дворца Украины в Киеве
Афиша событий Дворца Украины в Киев... Дворец Украина является самой большой и престижной концертной площадкой не только в Киеве, но и в стране. Тут проводятся...
Дні відкритих дверей у столичних музеях (РОЗКЛАД)
Дні відкритих дверей у столичних му... Київські музеї влаштують День відкритих дверей! Усіх охочих запрошують безкоштовно відвідати експозиції!