Проблемна шкіра: чи є вихід?

caci-ukraine.com.ua
Автор:
caci-ukraine.com.ua
25 жовтня 2021

Проблемна шкіра приносить чимало дискомфорту та позбавляє впевненості в собі. Сучасна косметологія дає можливість назавжди позбутися недосконалостей і мати чудовий вигляд. 
Словосполучення «ідеальна шкіра» викликає певні асоціації. Насамперед це рівна текстура, однорідний відтінок, сяяння, легкий рум’янець. У цю картину зовсім не вписуються вугрі, чорні цятки, зморшки, сухість і тьмяний колір. Проблемна шкіра приносить чимало дискомфорту та позбавляє впевненості в собі. На щастя, це не вирок, а всього лише певні особливості, які можливо подолати. Сучасна косметологія дає можливість назавжди позбутися недосконалостей і мати чудовий вигляд.

Проблемна шкіра: чи є вихід?

Секрети ідеальної шкіри

Красу та здоров’я легко підтримувати власними зусиллями, особливо в молодому віці. У цьому допоможе певний спосіб життя, адже головними причинами проблем шкірного покриву є порушення в організмі через нестачу вологи, вітамінів, недосипання, стрес, вплив ультрафіолетових променів і інших несприятливих зовнішніх чинників.

Як покращити стан шкіри:

 • випивати достатню кількість рідини в день;
 • мати в раціоні всі необхідні речовини — поліненасичені кислоти та вітаміни А, В, С, D і Е;
 • налагодити графік сну, періодично відволікатися від усього й повноцінно відпочивати;
 • уникати шкідливих звичок: паління, алкоголю, зловживання кавою, солодощами, фастфудом;
 • зменшити контакт із бактеріями — не торкатися обличчя брудними, руками частіше міняти рушники й наволочки, прати шапки й шарфи, протирати смартфон перед дзвінком;
 • повністю знімати макіяж наприкінці дня;
 • очищати обличчя — вранці та ввечері вмиватися з ніжною пінкою або гелем, деколи робити легкий скраб;
 • після вмивання відновлювати кислотно-лужний баланс епідермісу за допомогою тоніка;
 • у сонячні дні кожен раз перед виходом із дому наносити санскрін;
 • знайти досвідченого косметолога.

Косметика буде давати хороший ефект, тільки якщо поднювати її із салонним доглядом. Сучасні косметичні процедури допоможуть запустити регенерацію клітин і істотно вплинути на стан тканин.


Апаратні процедури, що борються з дерматологічними проблемами

Апаратна косметологія допомагає активізувати необхідні процеси в будь-якому віці. Найефективніші методи — це LED-випромінювання й мікроструми (мікротокова терапія). Це дієві, безпечні й безболісні маніпуляції, що завжди дають чудовий результат, який видно відразу. Не потрібно чекати, поки зійдуть набряки й почервоніння. Якщо поєднати два методи, клітинні процеси тривають і після сеансу до кількох тижнів.

Основні переваги поєднання мікрострумів із LED-терапією:

 • звуження пор і судин;
 • зникнення висипань, почервонінь, подразнень;
 • вирівнювання текстури та тону шкіри;
 • зволоження, живлення та повне оновлення верхнього шару шкірного покриву;
 • поліпшення обміну речовин.

Британський бренд CACI International розробив унікальну систему CACI Synergy, що поєднує дві корисні дії: наднизькі мікроімпульси і LED-терапію. Використання цих інноваційних методик гарантує поліпшення стану епідермісу, омолодження й оздоровлення. Щоденний догляд має стати невід’ємною частиною життя. Якщо регулярно живити її зсередини й зовні та вчасно відвідувати косметолога, проблемна шкіра обличчя стане помітно здоровішою.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Почему Лалафанфан так популярна и как не попасть на подделку
Почему Лалафанфан так популярна и к... В современном мире нет дефицита игрушек для девочек. Тех же кукол более чем достаточно: их можно подобрать по росту, кол...
Чи чекають жінки квіти взимку?
Чи чекають жінки квіти взимку? Про те, що всі жінки люблять квіти, навіть не варто говорити - то очевидна істина. Але якщо навесні, восени та влітку чо...
Свято наближається: ТОП-5 найяскравіших подій грудня
Свято наближається: ТОП-5 найяскрав... Зустрічаймо календарну зиму! Куди піти та де відпочити, аби зима запам'яталася надовго, знає сайт Moemisto.ua. Отож, зру...