Скандал на Євробаченні: Хто ж представить Україну?

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
24 лютого 2019

23 лютого завершився національний відбір на пісенний конкурс "Євробачення-2019". Оголошення переможниці викликав справжній скандал!

Скандал на Євробаченні: Хто ж представить Україну?

"Соромно! Невже у нашій країні немає більш достойного представника?", "Її взагалі не мали допустити до участі в конкурсі", "Цьогорічний відбір - це ганьба" - соціальні мережі вибухнули від оголошення переможниці в національному відборі на "Євробачення". Нею стала харизматична MARUV. Що стало причиною такого невдоволення? Так це пісенні гастролі у Росію! Українці обурюються, мовляв, артист, який представляє Україну на Євробаченні, не повинен виступати у країні-агресора. 

Незважаючи на перемогу, Національна суспільна телерадіокомпанія ще не прийняла остаточне рішення про участь MARUV у пісенному конкурсі.

"Зараз ми маємо затвердити або погодити переможця, який поїде від України. І ми, як Суспільне мовлення, дослухаємося до суспільства. В суспільстві зараз є різні думки, чи виконавець, який має концертну діяльність у Росії може представляти Україну! В нашому договорі є пункт, який нам потрібно обговорити з MARUV" - додала членикиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова. 

Довідка про виконавицю: Ганна Корсун (більш відома як MARUV) - українська співачка, композиторка та авторка пісень.

А що Ви думаєте про цей конфлікт? 

Події по темі:
Коментарі до події (4)
 • Oksana Kulish Ponajda 25 Лютого

  Це не що інше,як реклама секстуризму в Україні.Ганьбище! При такому багатстві талановитої молоді вибрати таке потворство- це треба примудритися!
 • Алёнка Чертенка 24 Лютого

  нацисты все!!
 • Andrii Sukhykh 24 Лютого

  Таке враження, що зграя хвойд. Ось і все
 • Юлія Вишньовська 24 Лютого

  Вибачте це капець повний!!!!!
  Ганьба тим хто допустив її до відбору!!!!
  Як так?вона в країні агресора дає активно концерти,в Москві в Пітєрі!!!!!!
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Перехід на зимовий час: Переводимо годинники
Перехід на зимовий час: Переводимо... Зовсім скоро ми перейдемо на зимовий час! В Україні це відбувається щороку в останню неділю жовтня о четвертій годині ра...
Коли варто встановлювати сонячні електростанції?
Коли варто встановлювати сонячні ел... Електроенергія постійно дорожчає, кожних півроку платіжки стають все більш шокуючими. Відповідно з кожним роком все акти...
Как правильно выбирать настольную лампу
Как правильно выбирать настольную л... Освещение играет большую роль в создании красивого и комфортного интерьера. Его может быть много или мало, и поэтому, та...