Брас-бенд Drum & Tuba Band

Брас-бенд Drum & Tuba Band

Всі анонси від: Caribbean Club

Єдиний український проект, що виконує хіп-хоп на духових - 8 листопада Caribbean Club Concert-Hall розгойдають драйвові хлопці з криворізького брас-бенду Drum & Tuba Band.

Riot Jazz - так називається стиль, у якому вони грають. Своєрідна мозаїка з різних напрямків музики, серед яких головні ролі відведені джазу і хіп-хопу.

У проекті Drum & Tuba Band немає жодного електричного інструменту. Та й увесь склад бенду дивний. Судіть самі, 1 лід-вокал, 2 бек-вокали, саксофон, 2 труби, 2 тромбона, туба і ударні. Жодного електронного інструменту: тільки духова музика, тільки живий звук! Додайте до цього набору ще й неповторний стиль "начитування" від вокаліста Jerry Don-a - і отримаємо яскравий і самобутній музичний коктейль.

Переможці Hip-Hop Wave Fest 2013 і фіналісти Pepsi Stars of Now, хлопці порвали всіх на Reggae Fest 2014 і Spring Beat Fest 2016 і відзначилися на Respublica Fest 2016, зігравши на одній сцені з Molotov Jukebox (UK).

Своїми ідейними натхненниками музиканти Drum & Tuba Band називають засновників стилю Riot Jazz - Youngblood Brass Band і обіцяють зіграти кілька їхніх пісень на майбутньому концерті.

Drum & Tuba Band, 10 запальних хлопців, професійних джазових музикантів, 8 листопада подарують море драйву, позитиву і божевільних емоцій в Caribbean Club Concert-Hall.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення