День гідності та свободи 2020: Програма відзначення річниці Майдану

День гідності та свободи 2020: Програма відзначення річниці Майдану

Національний меморіальний комплекс героїв Небесної сотні опублікував програму до сьомої річниці Революції Гідності:

▪️ 21 ЛИСТОПАДА

У День Гідності та Свободи відбудуться державні заходи: покладання квітів до пам’ятників і місць поховання видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих під час Революції Гідності та російсько-української війни.

10:00–11:00
Молебень і покладання квітів біля каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної Сотні, 6 (станція метро “Хрещатик”, верхній вихід), м. Київ.

Організовує: Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані

11:00
Відкриття виставки "Барви свободи. Майдан мальований дітьми". Виставка малюнків, створених дітьми від розповідей про Майдан. Щирість, безпосередність і символізм образів – дитячі твори крім мистецької вартості цінні ще й тим, що випромінюють оптимізм і віру в перемогу добра. Експонуватимуться роботи дітей з Києва та Полтавщини, а також кілька малюнків, створених дітьми для підтримки майданівців під час Революції Гідності – зі збірки Музею Майдану. Виставка відкрита для огляду до 15 лютого 2020 року.

Місце: виставковий простір просто неба “М³: Майдан. Меморіал. Музей” (“Куб”) на місці майбутньої будівлі Національного музею Революції Гідності (алея Героїв Небесної Сотні, 3–5, м. Київ)

16:00
Хода Не втрачаймо Гідність! Захистимо Свободу!

Старт ходи на початку алеї Героїв Небесної Сотні. Після закінчення ходи відбудеться молитва за Україну біля тимчасового меморіалу Героям Небесної Сотні біля хреста.

Організовує ГО Родини "Небесної Сотні".

▪️ 21–22 ЛИСТОПАДА

Аудіотур "Майдан. Прогулянка". Особлива екскурсія про події Революції Гідності. Ту атмосферу, яка тоді панувала на Майдані. Це історія Маші, студентки Києво-Могилянської Академії. В ніч на 11 грудня 2013 року замість того, щоб готуватися до екзамену з історії радянського суспільства, Маша поїхала на площу захищати наметове містечко. Ми поїдемо разом із нею...

Деталі запитуйте в організатора події Pic pic  – 063 499 6266 або picpichere@gmail.com.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення