День Народження ТРЦ Gulliver!

День Народження ТРЦ Gulliver!

Всі анонси від: ТРЦ "Гулливер"

Здорово, коли на святі веселощі поєднується з пізнанням. Відмінний день чогось навчитися і повеселитися - День народження ТРЦ «Гулівер». 12 листопада для дітей з їх батьками підготовлена ​​насичена пізнавально-розважальна програма, майстер-класи, конкурси та святковий концерт.

Почніть день з навчання і з 13:00 до 14:00, приходьте на заняття з англійської мови для дітей від Denis School.

В ході майстер-класу дітки попрактикують англійську в легкій ігровій формі. Навчання дітей від Denis School проходить під керівництвом досвідчених викладачів, які вміють знаходити з дітьми спільну мову і створювати на уроках теплу і дружню атмосферу. Це корисне проведення часу без додаткової підготовки і без домашніх завдань.

Так само з 13:00 до 14:00 буде проходити майстер-клас з виготовлення листівок.

Як залишити що-небудь незвичайне на пам'ять зі свята?

Дуже просто! Створити святкові листівки своїми руками за допомогою різних методик і матеріалів. Як це зробити? Всім із задоволенням розкажуть наші професіонали в дитячому розважальному центрі «ГуліверіЯ»!

Після виготовлення листівок запрошуємо всіх на "Святковий концерт" - виступи дитячих колективів, який пройде з 14:00 до 15:00.

Для вас виступатимуть дитячі танцювальні та вокальні колективи міста Київ, що піднімуть настрій і заведуть всіх в дружний танець.

Ну і який же День Народження проходить без десерту?

З 15:00 до 16:00 наші професіонали на майстер-класі навчать ваших дітей смачному мистецтву - виготовлення цукерок. Можна проявити свої творчі таланти саме виготовляючи цукерки своїми руками! Дуже захоплююче заняття, яке подобається всім дітям, а ще цікавіше - з'їсти свою цукерку!

Тривалість кожного майстер класу - 1 година. Всі матеріали надаються. Підходить як дівчаткам, так і хлопчикам від 3-х років.

А ввечері ми чекаємо всіх в центральному атріумі ТРЦ Gulliver, де святковим концертом привітають усіх гостей група «Время и Стекло». Зіркові ведучі - Сніжана Єгорова та Юрій Горбунов.

Коментарі до події
Дивись інші події для дітей Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook