День закоханих в Експериментаніумі

День закоханих в Експериментаніумі

Всі анонси від: Музей "Експериментаніум"

Якщо вам набридли банальні  походи в парк, кіно чи торгово-розважальні центри і ви не знаєте, як провести День Валентина по-особливому, то у нас є для вас чудова ідея. Здивуйте своїх коханих,  друзів - запросіть їх в "Експериментанум"!

З нагоди свята, 14 лютого, о 15.40 на Вас чекатиме безкоштовна лекція-шот "Хімія кохання". Окрім цього, впродовж дня у Музеї буде проходити фотоконкурс, а також квест для закоханих.

"Нехай у ваших стосунках завжди буде певна хімія і хай вас безперервно тягне одне до одного невидимий магнетизм. Тримайтеся разом: так легше робити цей світ кращим!" - додають організатори.

"Експериментаніум" - це не просто музей популярної науки і техніки, це унікальне місце, де ви зможете поринути у світ ілюзій, головоломок, розвиваючих ігор,біології, фізики і навіть загадок природи. В музеї розміщено понад 250 унікальних експонатів - інтерактивних тренажерів, з допомогоюяких ви у простій ігровій формі дізнаєтеся складні закони фізики, хімії та секрети природних стихій, з якими ми стикаємося в буденному житті.

Більш детальну інформацію про подію можна отримати тут.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення