Діалоги VerSus. Бітьківські амбіції VS. Потреби дитини

Діалоги VerSus. Бітьківські амбіції VS. Потреби дитини

Всі анонси від: FREUD HOUSE cafe art club

Кого ростимо? Геніїв, як пропонують рекламні оголошення деяких приватних шкіл, чи щасливих людей? Чи наше уявлення про щастя дитини відповідає її уявленню про власне щастя? Коли піклуванням можна задушити? Чому дорослі діти звинувачують батьків у браку любові, коли ті щиро робили «усе можливе задля кращого завтра»?

Чи шукатимемо однозначні відповіді на ці запитання? Навряд чи.
Задум цієї теми верзусу – у тому, аби допомогти батькам налагодити власний внутрішній діалог з амбіціями та самооцінкою, убезпечити від зверхності стосовно власної дитини, яка, хоча і значно молодша, а ВЖЕ особистість і рівноправний співучасник побудови ВЛАСНОГО майбутнього. І підкріпити внутрішній діалог зовнішнім, з дитиною, з моменту, коли вона навчилась усвідомлювати себе (3 роки) та оцінювати себе (7 років), а не відтерміновувати його до підліткового періоду.

Діалог веде Ольга Зайченко (Ольга Зайченко): бізнес-тренер, бізнес- та лайф-коуч, консультант, бізнес-вумен (власниця бренду «Бутик розвиваючих рішень EQ Impact»), магістр з моделей поведінки людей та організацій, автор, методист, громадський діяч.

Вартість участі: 150 грн (умови простору включено)

www.facebook.com/events/1844995009102221

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення