Дні науки. 2016

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-просвітницьких заходах “Дні науки” – проекту популяризації науки, організованого Радою молодих вчених Національної академії наук (НАН) України та громадською організацією “Unia Scientifica”.

В рамках заходу «Дні науки. 2016» протягом 12-13 листопада у семи містах України: Києві, Львові, Харкові, Житомирі, Івано-Франківську, Одесі та Каневі будуть проведені науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи. Усі охочі матимуть можливість безпосередньо відвідати ряд наукових установ та музеїв НАН України, університетів, дізнатись і побачити багато цікавого з природничих наук, археології, філософії, а також поспілкуватися зі спеціалістами у різних царинах знань.

У Києві на дітей та дорослих чекає понад півсотні демонстрацій та майстер-класів, кілька десятків захоплюючих лекцій, а також майстер-класи і відвідини Астрономічного музею та обсерваторії. Основні заходи буде сконцентровано у семи локаціях. Протягом суботи та неділі Дні науки пройдуть в Інституті археології НАН України, Національному університеті “Києво-Могилянська академія”, Національному університеті біоресурсів і природокористування України, фізичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Інституті молекулярної біології та генетики НАН України, Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. В Інституті клітинної біології та генетичної інженерії НАН України проведуть майстер-клас по визначенню наявності генетично модифікованих організмів у продуктах харчування, а в Астрономічному музеї та Астрономічній обсерваторії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка запросять всіх охочих на лекції та екскурсії.

Львів підготував справжнє свято усім, хто цікавиться наукою. У суботу Львівський національний медичний університет імені Д. Галицького гостинно відкриє двері для відвідувачів, запрошуючи на лекції, демонстрації та майстер-класи. Також, всі охочі зможуть відвідати лекції на біологічному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка та «Наукове горище» Державного природознавчого музею НАН України. У неділю допитливих запрошує кафедра екології Львівського національного університету ім. І. Франка, а співробітники Державного природознавчого музею НАН України підготували орнітологічну, ентомологічну та ботанічну екскурсії.

У Харкові Вільний Університет «Майдан-Моніторінг» запрошує до клубу «Шостий кут» на лекцію «Великий адронний колайдер та його колізії».

Івано-Франківськ підготував захоплюючі демонстрації, цікаві лекції та майстер-класи для відвідувачів наукового містечка "Нова енергія" на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а також кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

У Житомирі охочих почути популярні лекції з фізики запрошує кафедра фізики Житомирського державного університету ім. І. Франка. Лекторій організовано за активної участі Інституту ядерних досліджень НАН України.

В Одесі центр підтримки соціальних ініціатив “Імпакт Хаб” запросить лекторів та демонстраторів з Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету, Українського наукового центру екології моря розповісти та показати біологічні та хімічні цікавинки.

У Каневі Канівський природний заповідник, Шевченківський національний заповідник та Канівська дитяча школа мистецтв запрошують до Міського будинку культури, де на відвідувачів чекатимуть цікаві досліди, розслідування та інтерактивні майстер-класи.

“Дні науки” пропонують культурний відпочинок для найширшої аудиторії. Серед заходів є такі, що будуть цікавими для дітей будь-якого віку незалежно від початкового рівня знань. “Дні науки” – проект, покликаний збудувати ще один місточок між громадськістю та науковцями, й показати, що наука справді цікава, а її розвиток необхідний для майбутнього України.

Всі заходи у рамках Днів науки — безкоштовні!

Детальні програми заходів Дні науки 2016 розміщено на сайті: dni-nauky.in.ua та на Facebook-сторінці: www.facebook.com/dni.nauky

Контактні особи:

Київ: Сергій Гончаров +380935150182, 
[email protected]; Наталія Атамась  +380678656638, [email protected] 

Львів: Надія Купиняк +380673650873, 
[email protected]; Наталія Дзюбенко, +380676603540 [email protected] 

Харків: Анастасія Скорик +380939803937, [email protected] 

Житомир: Юрій Степаненко +380976428554, [email protected] 

Івано-Франківськ: Артур Воронич, 0978560680, [email protected] 

Одеса: Анна Діамант,

Канів: Євгенія Яблоновська-Грищенко +3806740298-35, [email protected] 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення