ДНІ НАУКИ У КИЄВІ

Подія минула

«Дні науки»

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-просвітницьких заходах в рамках "ДНІВ НАУКИ" – проекту популяризації науки, організованого Радою молодих вчених Національної академії наук (НАН) України та громадською організацією «Unia Scientifica».
В рамках Днів науки (приурочено до Всесвітнього Дня науки) протягом 14-15 листопада 2015 року у чотирьох містах України – Києві, Харкові, Львові та  Дніпропетровську, будуть проведені науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи. Усі охочі матимуть можливість безпосередньо відвідати більше десятка наукових установ та музеїв НАН України, університетів та дізнатись й побачити багато цікавого з природничих наук, сучасної української мови та літератури, а також поспілкуватися зі спеціалістами у різних царинах знань.

У Києві на дітей та дорослих чекає понад  півсотні демонстрацій та майстер-класів, кілька десятків захоплюючих лекцій, а також екскурсії музеями, організовані молодими науковцями з близько двадцяти установ НАН України. Всі заходи буде сконцентровано аж у семи локаціях. В суботу 14 листопада: Інститут Молекулярної Біології та Генетики НАН України (вул. Заболотного,150); ННІ «Інститут геології» та Геологічний музей КНУ ім. Тараса Шевченка (вул. Васильківська, 90); Астрономічна Обсерваторія та Астрономічний музей КНУ ім. Тараса Шевченка (вул. Обсерваторна, 3) та Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра мікробіології, вірусології та імунології (проспект Перемоги, 34, санітарно-гігієнічний корпус). У неділю 15 листопада Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України (вул. Богомольця, 4); Національний університет «Києво-Могилянська академія», кафедра фізико-математичних наук (вул Іллінська, 4, корпус 1) та Інститут математики НАН України (вул. Терещенківська, 3).

У Львові для відвідувачів двері гостинно відкриють: Державний природознавчий музей НАН України (Театральна, 18);  Біологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Грушевського, 4) та Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького (вул. Пекарська, 52).

 У Харкові демонстрації, лекції та екскурсії  проходитимуть: 14 листопада у  НТК «Інститут монокристалів» НАН України (проспект Леніна 60, ст. м. 23 серпня), 15 листопада у креативному просторі Spalah  (вул. Демченко, 6, м. Архитектора Бекетова). А крім того у неділю відбудеться Інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?” від Вільного Університету Майдан Моніторінгу (НКЦ “INDIE”, м. Харків, Чернишевська 4/6).
У Дніпропетровську 14 листопада Space HUB (Парк Ракет, Кірова, 2) запрошує на демонстрації та лекції всіх, хто цікавиться сучасними технологіями.

Головними партнерами заходу є Національна академія наук України, Мала академія наук України, Біохімічне товариство Великобританії (Biochemical Society in UK). Інформаційну підтримку надають Наукові пікніки та Моя наука.

Дні науки пропонують культурний відпочинок для широкої аудиторії. Серед заходів є такі, що будуть цікавими для дітей будь-якого віку незалежно від початкового рівня знань. Дні науки – проект, покликаний збудувати ще один місточок між громадськістю та науковцями, й показати, що наука справді цікава, а її розвиток необхідний для майбутнього України.

Всі заходи у рамках Днів науки — безкоштовні!
Детальну програму Днів науки розміщено на сайті: http://dni-nauky.in.ua/, веб-ресурсі: http://my.science.ua та у Фейсбуці: https://www.facebook.com/dni.nauky

Контактні особи: Київ: Сергій Гончаров +380935150182 sergei_goncharov@bigmir.net
Харків: Єгор Іштван +380663837880 egor.ishtvan@gmail.com
Львів: Надія Купиняк +380673650873 nadiya.kupynyak@gmail.com
Дніпропетровськ: Лавренко Валерия +380999400651 yulia8095@ya.ru

Додати подію до календаря
Події по темі:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Київський Покровський жіночий монастир та Нікольський собор
Відпочинок Київський Покровський жіночий монас...
Нд. 11 Грудня 09:00 - 21:00
Гастрономічний бар SWAN GastroBar
Відпочинок Гастрономічний бар SWAN GastroBar
Нд. 11 Грудня 11:00
Італійський цирк
Відпочинок Італійський цирк
Нд. 11 Грудня 13:00
Зимові розваги "Зима на ВДНГ" Рекомендовано
Відпочинок Зимові розваги "Зима на ВДНГ"
Нд. 11 Грудня 10:00 - 23:00
ЗООПАРК ХІІ МЕСЯЦЕВ представляет зимний цирк на льду
Відпочинок ЗООПАРК ХІІ МЕСЯЦЕВ представляет зи...
Нд. 11 Грудня 12:00 - 18:00
Ярмарок святкових подарунків «Чобіток Святого Миколая»
Відпочинок Ярмарок святкових подарунків «Чобіт...
Пт. 16 Грудня 10:00 - 19:00
Свято Подарункiв у парку ім.Пушкіна
Відпочинок Свято Подарункiв у парку ім.Пушкіна
Сб. 24 Грудня 11:00 - 20:00
Предновогодний Sky Mall Shopping Brunch
Відпочинок Предновогодний Sky Mall Shopping Br...
Сб. 17 Грудня 12:00 - 16:00
Блог Moemisto
Любимые фильмы на Рождество
Любимые фильмы на Рождество   Порой нас всех охватывают смешанные чувства. Перед Новым годом хочется и развлечься, и поразмыслить над своей жизнь...
Новогодняя Елка Киева 1946-2016 гг. (фото)
Новогодняя Елка Киева 1946-2016 гг.... До Нового Года остаются считанные дни. На Софиевской площади уже устанавливают Главную Елку Страны 2017 года. А редакции...
Все розыгрыши билетов в декабре
Все розыгрыши билетов в декабре Очень часто в наших группах в соц.сетях проходит одновременно несколько розыгрышей билетов на интересные события. Чтобы...