Дракон Піта

Пригодницький фільм для всієї родини, римейк оскарівського номінанта "Дракон Піта" 1977 року від режисера "Не святі" і "В бігах" Девіда Лоурі. Рейнджер Грейс Мічем (Брайс Даллас Ховард) знаходить у лісі хлопчика на ім'я Піт (Оукс Феглі). Схоже, що дитина росла без родини і притулку шість років у диких умовах. Але як він зміг вижити сам? Грейс дізнається про те, що Піт був зовсім не один, адже у нього є вірний друг - дракон Елліотт. Поки рейнджер разом із дочкою власника лісопильні намагається розкрити таємницю хлопчика, мисливець Гевін (Карл Урбан) планує захопити фантастичну тварину за будь-яку ціну.

У 2013 році стало відомо, що Disney займеться перезапуском фільму Дона Чеффі "Дракон Піта" 1977 року. На місце режисера і сценариста студія найняла Девіда Лоурі і Тобі Хальбрукса. Пізніше до них приєднався композитор Деніел Харт. Ця команда вже працювала разом над мелодрамою "В бігах" з Кейсі Аффлеком і Руні Марою. І хоча оригінальна історія була виконана в жанрі мюзикл, нова картина буде просто сімейним фільмом. Брайс Даллас Ховард, яка виконала роль Грейс Мічем, розповіла в інтерв'ю, що події старої стрічки відбуваються на початку ХХ століття, а нової - у 80-их роках.

Крім Брайс Даллас Ховард ("Світ Юрського періоду") у фільмі "Дракон Піта" грають Оукс Феглі ("Далі живіть, як знаєте"), Карл Урбан ("Лофт"), Роберт Редфорд ("Перший месник. Друга війна"), Уес Бентлі ("Інтерстеллар"), Уна Лоуренс ("Шульга") та ін. Спочатку роль мисливця повинен був виконати Майкл С. Холл ("Декстер"), але в кінці кінців вона дісталася Карлу Урбану.

Режисер Девід Лоурі повідомив у інтерв'ю, що при створенні Елліотта він надихався своєю кішкою, бо дракон, на його думку, схожий на величезну домашню тварину. Він наполіг на тому, щоби звір в стрічці був пухнастим, аби викликати симпатію у глядача і бажання його обійняти.

Зйомки картини "Дракон Піта" тривали з січня по квітень 2015 року в Новій Зеландії.

Рейтинг: 9.09.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення