Екскурсія до Будинку хімер та Адміністрації Президента

Екскурсія до Будинку хімер та Адміністрації Президента

Всі анонси від: Интересный Киев

Історія будівлі Адміністрації Президента України розпочалася у сталінську тоталітарну добу. Імперська велич ззовні – і скупий бюрократичний стиль зсередини. Людина – лише інструмент, гвинтик у руках держави, — ось послання, яке вкладали сталінські архітектори у свій проект. Влада у ті часи дивилася на звичайних людей згори, – там, унизу, на Хрещатику, на Майдані. Більше року тому Майдан, народ України, нарешті, прийшов сюди, – на Печерські пагорби. І сказав, що тоталітарні часи минули. Що держава має служити народу, а не замкненому прошарку еліти.

Попри анексію Криму, агресію на Сході України, попри терористичну загрозу, віднині будівля Адміністрації Президента гостинно відчиняє свої двері для відвідувачів. Крок за кроком, Україна вчиться жити за законами цивілізованого світу.

Політика відкритих дверей в Адміністрації Президента – це не тільки екскурсії для відвідувачів. Ми відкриті не тільки для людей, а й разом з ними для нових ідей – у державному будівництві, економіці, мистецтві.
Не політики та держава – звичайні українці творять історію.

Другий поверх будівлі Адміністрації Президента України став домівкою для сучасної галереї «Second Floor Art Center», де вже було експоновано 5 виставок.
Також, окрім другого поверху Адміністрації Президента, відвідувачі екскурсій зможуть оглянути «Будинок з Химерами» (Банкова, 10) та «Будинок невтішної вдови» (Лютеранська, 23).

*** 
Для участі в екскурсії необхідна попередня реєстрація, в тому числі і дітей. «Черга зараз не дуже велика, є шанс, що зможете потрапити всього через місяць-півтора (а може і раніше, багато хто з тих, хто записалися, у відпустках)», - зазначає організатор екскурсії Арсеній Фінберг та спільнота "Цікавий Київ".


Увага! Наразі черга на екскурсії складає 2-3 місяці. Після заповнення регістраційної форми вам напишуть на електронну пошту коли підійде ваша черга та запропонують можливі дати відвідування.
Екскурсії проводяться безкоштовно.

Ответы на часто задаваемые вопросы

В: Я записался, во сколько и куда мне приходить?
О: Вам никуда не надо приходить до получения от нас 3х писем на электронную почту. 1) Мы пишем что предварительно планируем Вас включить в группу на конкретную дату и спрашиваем, не возражаете ли Вы. 2) Письмо о том, что Вы включены в группу на конкретное время. (не обязательно, но стараемся) 3) За день до экскурсии, мы отправляем окончательное подтверждение. Без получения этого письма никуда идти не надо!

В: Я хочу пойти с сестрой/женой/девушкой/парнем. Это возможно?
О: Да,это возможно. для этого необходимо заполнить анкету и на второго участника, и на этапе первого письма (см.выше) нам об этом написать. После подачи списков в АП изменить состав группу уже невозможно.

В: Мне прислали письмо, о том что меня включили в группу на субботу. Уже среда, и я хочу точно знать одобрили ли моё посещение, и точное время.
О: Финальное подтверждение отправляем в пятницу, перед экскурсией после 16:00. В это время нам предоставляет ответ служба безопасности Администрации Президента. Ускорить процесс проверки нет возможности.

В: Я хочу пойти на экскурсию с ребёнком. Это возможно?
О:Да. это возможно для детей старше 6 лет (Да, именно 6-ти, и не младше). Достаточно заполнить на него анкету, и сообщить в подтверждении даты о Вашем желании пойти вместе.
Вся коммуникация с записавшимися происходит исключительно по email: aleksandra@interesniy.kiev.ua. Здесь же вы можете узнать точные даты и время экскурсий на ближайшие месяцы.

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook