Emma Shapplin: концерт у Палаці "Україна"

Emma Shapplin: концерт у Палаці "Україна"

ЕММА ШАППЛІН: «Я з нетерпінням чекаю на зустріч з Києвом!»
НА ВІДМІНУ ВІД БАГАТЬОХ західних зірок, які вирішили не відвідувати Україну або скасували концерти, парижанка Емма Шапплін не лише погодилася виступити з концертом, а й зізнається, що з нетерпінням чекає на зустріч з Києвом.
«Я декілька разів була в українській столиці і завжди везу додому приємні спогади та враження від зустрічі з вашим містом і людьми, – розповідає 41-річна співачка. – Гадаю, зараз саме час для того, аби їхати в Україну і цим демонструвати, що українці не залишені віч-на-віч із тими проблемами, які їх спіткали. Життя складне, воно сповнене несподіванок, подекуди неприємних і жахливих, але у житті повинно бути те, що допомагає хоча б на мить забути про труднощі. Сподіваюся, цим стане для киян моя музика».

Емма приїде до Києва восени і має надію, що напередодні великого сольного концерту, який заплановано на 22 жовтня, зможе прогулятися центром Києва – міста, яке французи називають «слов’янським Парижем».

Під час виступу на головній сцені країни – у великій залі Палацу «Україна» – співачка виконає свої найвідоміші хіти, котрі вже увійшли в скарбницю світової оперної неокласики:
- CUOR SENZA SANGUE  https://www.youtube.com/watch?v=IgeKro2Wf4s
- IRA DI DIO https://www.youtube.com/watch?v=yuGVA1vcCuU
Поряд з улюбленими оперними хітами, звучатимуть блискавичні композиції в інших стилях, у тому ж числі, і з майбутнього альбому, зокрема: 
- THE LOVERS   https://www.youtube.com/watch?v=f7s-SPG8gbs 
- THE HOURS ON THE FIELDS https://www.youtube.com/watch?v=cLi3PQCHu_k

Випустивши перший альбом у 1998-му, Шапплін майже одразу стала відомою на весь світ – у першу чергу завдяки тому, що створила власний неповторний стиль, суміш класичного співу з рок та поп-музикою. Спрацювала і цікавість Емми до стародавніх мов – латини та староіталійської: не кожна артистка зараз може легко заспівати мелодійною мовою Данте та Петрарки… 

Нині важко уявити, що батьки співачки, навіть тоді, коли зрозуміли, що донька має хист до музики, не хотіли, аби вона робила кар’єру у шоу-бізнесі і бачили Крістель (саме так звуть виконавицю) секретаркою. Але донька не дослухалася до їхніх порад, і мала рацію. Це доводять мільйони фанів по всьому світу, диски, що стають платиновими, і сингли, які впродовж місяців тримаються на перших щаблях найпрестижніших хіт-парадів. 
Музику Шапплін характеризують і як неокласику, і як класичний поп-рок, і навіть як звуковий живопис. Але найкраще підходить інше визначення – «музика для тих, хто ще здатен думати і відчувати». Саме таку публіку – розумну, чуттєву й здатну відрізнити справжнє від штучного, Емма і розраховує зібрати у Києві. «Українці – надзвичайні люди,– зізнавалася співачка кілька років тому під час візиту до Києва. – Ця країна – не просто центр Європи, це її серце. Бо ваш народ  асоціюється у мене з сердечністю, гостинністю і бажанням обігріти кожного й зустріти, як брата». 
Її голос – це неймовірно потужне і кришталево чисте колоратурне сопрано, котре називають голосом янголів!
 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook