ЕтноЗима у Михайлівському

ЕтноЗима у Михайлівському

Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир та Мистецька агенція «Територія А» представляють «ЕТНОЗИМА У МИХАЙЛІВСЬКОМУ»:

  • національний Різдвяний рекорд із найтривалішого виконання колядок та щедрівок
  • різдвяні літературні читання
  • ярмарок народних майстрів
  • майстер-класи з народного мистецтва
  • благодійна допомога дитячим будинкам в зоні АТО
  • справжнє родинне свято

"ЕтноЗима у Михайлівському" - перша велика подія Нового року!

«ЕтноЗима» - це фестиваль із національним колоритом та сучасними можливостями, що проходить у найгарніший куточках України - на Буковині, на Полтавщині, на Волині, на Київщині, Чернігівщині.
Цього разу «ЕтноЗима» відбуватиметься у стінах знакового для новітньої історії України місці – у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі.
В останній день найулюбленіших різдвяних свят 21 січня 2017 року в Михайлівському Золотоверхому соборі відбудеться різдвяний марафон «Радуйся!». Протягом кількох годин безперервно у соборі звучатимуть колядки та щедрівки у виконанні дитячих, фольклорних, церковних та професійних колективів.
Цього дня у вас буде нагода почути: Анжеліка Рудницька, Алена Петрова, Етнографічний хор "Гомін" ім. Леопольда Ященка, Sergii Tanchynets, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Eduard Dilya Prystupa Раїса Заклецька Anna Zakletska Olga Nesterenko Oksana Stebelska Illaria Ethno Ірина Барамба Iryna Shynkaruk Taras Kompanichenko

Грандіозний різдвяний рекорд буде зафіксований, як рекорд України по найтривалішому виконанню колядок та щедрівок.
На літературній сцені фестивалю «ЕтноЗима» відомі українські письменники читатимуть дітям різдвяні історії та вірші, розповідатимуть дивовижні історії і слухатимуть вірші у виконанні маленьких гостей. У рамках фестивалю на території монастиря відбудеться різдвяний ярмарок народних майстрів та майстер-класи з народного мистецтва.

!!! Цей фестиваль - благодійний.
На всіх локаціях фесту стоятимуть скриньки для пожертв. Кошти збираються, щоб допомогти дитячим будинкам у зоні АТО. Це дитячі заклади у Гірському, Ново-Айдарі та Кремінній на Луганщині. Також на літературній сцені (у великому залі Богословської Академії) ви зможете залишити дітям книги, іграшки і дитячі речі!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення