Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Всі анонси від: Співоче поле

Гігантські світлові інсталяції у самому центрі Києва! Співоче поле запрошує на Фестиваль гігантських китайських ліхтарів! Він проходитиме з 14 лютого до 31 березня. Початок - о 17.00. Вартість квитків становить від 120 до 150 гривень.

Загалом на Співочому полі облаштують 30 тематичних локацій.

"14 лютого, в день Святого Валентина, Печерський ландшафтний парк стане платформою для першого в Східній Європі Фестиваля Китайських Ліхтарів. На Співочому полі можна буде побачити масштабні світлові інсталяції, кожна з яких символізує стародавню народну казку або легенду Китаю. Сади панд і фламінго, карета Попелюшки, ліс з оленями та багато іншого, а центральним експонатом виставки стане 40-ка метровий дракон", - додають організатори.

У програмі також - Фестиваль вогню і світла, аніматроніка, майстри рукодільних виробів і тематичне музичний супровід.Також по вихідних і святкових днях відвідувачі матимуть можливість побачити традиційну культурну святкову програму країни висхідного сонця.

Купуйте квитки вже зараз!

Коментарі до події (13)
 • Марина Мар 12 Березня

  Хто вже був? Як враження?)
 • Alexander Golubovsky 02 Березня

  Цена для пенсионеров какая? Спс
 • Віктор Міщенко 28 Лютого

  Доброго дня, чи є знижки для групи школярів та скільки буде коштувати
 • Kristobal Juan 23 Лютого

  На входе один билет - 200 грн (!) Мероприятие состоящее из дешевых инсталяций: внутри прутья арматуры с источником света обятнутые обшарпаной тканью. Внутри развернута ярмарка с дорогущим глинтвейном 75 грн. и шашлыком. Слабая освещенность территории делают ваши фотографии бесполезными, потому как вас на них видно не будет. Жалею что посетил эту бутафорию.
Отримуйте
регулярні оновлення