Ігри вогнеборців - Фестиваль на Поштовій площі

Ігри вогнеборців - Фестиваль на Поштовій площі

Що відчуває та бачить пожежний, коли заходить до палаючої квартиру? Як правильно виносити людину з пожежі та надавати першу медичну допомогу постраждалому? Скільки важить обладнання рятувальника? Все це зможуть дізнатися та відчути відвідувачі першого в Україні фестивалю “Ігри вогнеборців”, що відбудеться 23 вересня на Поштовій площі.

Мета фестивалю - привернути увагу до ініціативи “Добровольців-вогнеборців” та показати життя добровільних пожежних у доступній та розважальній формі. Команди “Добровольців -вогнеборців” існують по всьому світу, а з недавнього часу - і в Україні. Кожен громадянин може стати добровільним пожежним та докласти зусилля для забезпечення безпеки у своєму домі, районі, регіоні чи місті.

Основна увага відвідувачів буде прикута до унікального “Лабіринта вогнеборця”, який збудують спеціально до фестивалю. Аналогів такому квесту немає у світі. Поштова площа на “Іграх вогнеборців” буде поділена на декілька тематичних зон: - “Лабіринт вогнеборця” - спортивна зона-дистанція, на якій відвідувачі відчують на собі, з чим зустрічаються пожежні при гасінні пожеж - Інтерактивна зона майстер-класів з пожежної безпеки, безпеки на воді та першої домедичної допомоги. Кожен майстер-клас розрахований на 45 хвилин, за які відвідувачі відпрацюють практичні навички по рятуванню людей на воді, гасінню пожеж та наданню першої допомоги. - Лекторій із виступами експертів на тему особистої та інформаційної безпеки, розвитку низових волонтерських ініціатив, ролі жінок у рятувальній справі. - Дитяча зона з пізнавальними шоу, дитячою поліцейською та пожежною станцією, школою домедичної допомоги для наймолодших. - Вечірній кінопоказ “Школа 911” про волонтерську парамедичну службу від фестивалю американського кіно "Незалежність" - Яскрава фотозона та тематичні тенти.

Вхід на Фестиваль вільний. Фестиваль “Ігри вогнеборців” відбудеться 23 вересня, з 12.00 до 21.00 на Поштовій площі у Києві.

Детальна інформація - тут.

Організатором фестивалю виступає соціальний проект “Добровольці-вогнеборці”, спрямований на формування культури пожежної безпеки в містах та підтримку волонтерських команд, що оперативно реагуватимуть на пожежну небезпеку на місцях.

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook