Ігри вогнеборців - Фестиваль на Поштовій площі

Ігри вогнеборців - Фестиваль на Поштовій площі

Що відчуває та бачить пожежний, коли заходить до палаючої квартиру? Як правильно виносити людину з пожежі та надавати першу медичну допомогу постраждалому? Скільки важить обладнання рятувальника? Все це зможуть дізнатися та відчути відвідувачі першого в Україні фестивалю “Ігри вогнеборців”, що відбудеться 23 вересня на Поштовій площі.

Мета фестивалю - привернути увагу до ініціативи “Добровольців-вогнеборців” та показати життя добровільних пожежних у доступній та розважальній формі. Команди “Добровольців -вогнеборців” існують по всьому світу, а з недавнього часу - і в Україні. Кожен громадянин може стати добровільним пожежним та докласти зусилля для забезпечення безпеки у своєму домі, районі, регіоні чи місті.

Основна увага відвідувачів буде прикута до унікального “Лабіринта вогнеборця”, який збудують спеціально до фестивалю. Аналогів такому квесту немає у світі. Поштова площа на “Іграх вогнеборців” буде поділена на декілька тематичних зон: - “Лабіринт вогнеборця” - спортивна зона-дистанція, на якій відвідувачі відчують на собі, з чим зустрічаються пожежні при гасінні пожеж - Інтерактивна зона майстер-класів з пожежної безпеки, безпеки на воді та першої домедичної допомоги. Кожен майстер-клас розрахований на 45 хвилин, за які відвідувачі відпрацюють практичні навички по рятуванню людей на воді, гасінню пожеж та наданню першої допомоги. - Лекторій із виступами експертів на тему особистої та інформаційної безпеки, розвитку низових волонтерських ініціатив, ролі жінок у рятувальній справі. - Дитяча зона з пізнавальними шоу, дитячою поліцейською та пожежною станцією, школою домедичної допомоги для наймолодших. - Вечірній кінопоказ “Школа 911” про волонтерську парамедичну службу від фестивалю американського кіно "Незалежність" - Яскрава фотозона та тематичні тенти.

Вхід на Фестиваль вільний. Фестиваль “Ігри вогнеборців” відбудеться 23 вересня, з 12.00 до 21.00 на Поштовій площі у Києві.

Детальна інформація - тут.

Організатором фестивалю виступає соціальний проект “Добровольці-вогнеборці”, спрямований на формування культури пожежної безпеки в містах та підтримку волонтерських команд, що оперативно реагуватимуть на пожежну небезпеку на місцях.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення