ROBOfirst - більше ніж роботи - Всеукраїнський фестиваль

ROBOfirst - більше ніж роботи - Всеукраїнський фестиваль

В Українському домі відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під час фестивалю пройде два найбільші світові конкурси з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років. Завдання для команд у проектах сезону будуть пов’язані із водними ресурсами.

«Команди використають наукові методи і інженерні прийоми для вирішення проблеми, – розповідає деталі організатор фестивалю Тетяна Скаржановська. – Готуючись до процесу проектування, учасники проводили власні дослідження на одну з тем: пошук, транспортування та зберігання питної води, виявлення та видалення забруднень, використання води при виробництві продуктів харчування, утилізація стічних вод, контроль промислового чи сільськогосподарського стоку в природних водоймах».

Після обрання теми команди розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – молоді люди створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням. Чий робот виявиться найкращим – покажуть змагання – інновації команд оцінюватиме компетентне журі. Старші групи демонструватимуть власноруч сконструйованих автономних роботів і захищатимуть інноваційні стартапи на тему «Вода і людина», а молодші представлять рухомі LEGO-моделі на тему Пригоди води». Відвідувачі зможуть подивитись на гру роботів і, за бажанням, долучитися до процесу – пограти в робофутбол та у настільні ігри народів світу, позмагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштувати «бої сумо». Технічна студія «Винахідник» запросить до зон мейкерства, архітектури та робототехніки. Наймолодші відвідувачі зможуть помалювати із роботом Пікассо.

На вчителів та учнів також очікуватиме осередок Minecraft: Education Edition – освітньої версії другої за популярністю у світі гри після «Тетріс». Як скерувати залежність дитини від гри у конструктивне русло, навчити створювати та підвищити емоційний інтелект за допомогою Minecraft, ви дізнаєтеся з перших вуст. Нагадаємо, перший фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» відбувся навесні 2017 – тоді діти пропонували розробки для роботи із вторинною сировиною. Захід відвідали понад 10 000 осіб.

«ROBOfirst – більше ніж роботи» відбудеться на адресою: м. Київ, Український дім, вул. Хрещатик, 2 Час проведення: з 10 до 17 години. Вхід - вільний.

УВАГА!  Дати фестивалю змінено через складні погодні умови - усе переноситься на 14 та 15 квітня!

Коментарі до події
Дивись інші події для дітей Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook