Фестиваль тату «Tattoo Collection»

Фестиваль тату «Tattoo Collection»

Арт-студія татуювання та пірсингу «Планета Тату» за підтримки Асоціації Тату і Пірсингу-Україна проводить 11-й Міжнародний фестиваль Татуювання «Tattoo Collection 2015». 
Фестиваль «Tattoo Collection» - це щорічний міжнародний фестиваль-фурор у світі тату і пірсингу. Він настільки полюбився киянам і гостям столиці, що став одним з найбільш очікуваних подій цього року. Фестиваль об'єднує безліч людей з різних країн з однією метою - показати громадськості, що тату - це не стереотипна «зеківську наколка», а один з видів творчості на людському тілі. Тату є вираженням внутрішнього світу і стану людини, символом її світогляду. 
Протягом 3-х днів художники тілесного живопису з усього світу організують для відвідувачів майстер-класи, перфоманси та різноманітні конкурси. В рамках фестивалю протягом трьох днів  всіх учасників та гостей будуть годувати ресторатори з "Фестивалю вуличної їжі"; Old Car Fest створить інсталяцію ретро-автомобілів, фестиваль "Kyiv Kastom Kulture" представить велосипеди та мотоцикли тощо.
З деталями проведення фестивалю можна ознайомитися на сайті: http://www.tattoo-collection.kiev.ua/

Розповісти друзям
Відпочинок у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp