Фестиваль Цукерки та Пундика

Фестиваль Цукерки та Пундика

Всі анонси від: Zrobleno

Пундики, пляцки, пампушки, еклери, крафтовий шоколад, кольоровий рахат-лукум та корисні натуральні солодощі – герої нового гастрономічного фестивалю від агенції Zrobleno.

Чи можна за раз відвідати півсотні київських кав’ярень, а також дізнатися які на смак печива та торти з апетитних картинок в Facebook? Можна! Фестиваль Цукерки та Пундика збирає всіх найкращих та гарантує, що серед них буде той, хто підкорить ваше серце.

Окрім солодощів гостям пропонуватимуть також «серйозніші» наїдки: сири та ковбаси, соуси та наливки. Краще один раз спробувати;)

У програмі майстер-класи для малечі. Діти прикрасять кекси, виготовлять шоколадні цукерки та створять льодяник на паличці. Кулінарна творчість розвиває малюків. Науковий факт – власні роботи вони з’їдають не так швидко, як куповані. 

Розфарбуйте суворий листопадовий вікенд багатими смаками та затишною атмосферою. Заплануйте прогулянку старим центром: Пейзажною алеєю та Володимирською гіркою. А як змерзнете – повертайтеся до нас пити лате з пухкою пінкою! Додайте смакових відтінків – завітайте на перший Фестиваль Цукерки та Пундика! 

Вхід: 30 гривень (у вартість квитка входять всі активності фестивалю). Дітям до 6 років вхід безкоштовний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення