Фестиваль японського кіно в кінотеатрі "Кінопанорама"

Фестиваль японського кіно в кінотеатрі "Кінопанорама"

22 січня о 19-00. Відкриття фестивалю.  Фільм" Плавці" (91 хв. / 2001 рік)
Режисер та автор сценарію: Шінобу Ягучі.  У ролях: Сатоші Цумабукі, Хіроші Тамакі
До чоловічого коледжу, де навчаються лише хлопці, приходить молода дівчина, шкільний тренер з плавання. Попереду літні канікули, і у гуртку плавців залишається лише 5 учнів. Дівчина має намір створити з ними грандіозне шоу для всього міста, але є деякі проблеми. По-перше, вона тренер з синхронного плавання, а по-друге, вона вагітна і з часом вимушена залишити свою команду. Але хлопці не здаються й у фіналі організовують вражаючий виступ. Сюжет фільму заснований на реальних подіях. Крім цього, на 58 врученні кінопремії "Майнічі" фільм отримав нагороду у категорії "Найкращий японський фільм".

23  січня  о 14-00.  Фільм  «Люпен 3: Замок Каліостро»    (1979 рік / 102 хв.)
Один з перших фільмів Хаяо Міядзакі, якому у січні - 75 років
Режисер: Хаяо Міядзакі.   Аніме     
Знаменитий аферист століття Арсен Люпен Третій  провертає грандіозну крадіжку на мільйони доларів, після чого дізнається, що його видобуток - це майстерна підробка, сфабрикована в карликовому європейському князівстві Каліостро, правителі якого багато століть займались виробництвом фальшивих купюр.   Не звиклий програвати Люпен прямує в замок князів Каліостро, але пошук грошей відходить на другий план, коли він зустрічає чарівну княжну Кларисс.

23  січня  о 16-00.  Фільм  «Завжди: Захід на Третій вулиці – 3»  (2012 рік/  142 хв.)
Режисер: Такаші Ямадзакі.     У ролях: Хідетака Йошіока, Шінічі Цуцумі, Коюкі
1964 рік. Токіо готується до проведення Олімпійських ігор. Місто охоплене будівельної лихоманкою й радісним збудженням. На Третій вулиці події розгортаються не настільки масштабно, проте вони не менш захоплюючі.
Письменник Рюноске Тягава одружився з Хіромою, нині вони виховують прийомного сина Дзюнноске, і водночас чекають на поповнення в родині. Ось тільки з творчістю у Тягави проблеми. Його пригодницькі романи вже не настільки популярні, а його кар’єрі загрожує загадковий конкурент.
Тим часом, Норіфумі Судзукі, його дружина Томое, їхній син Іппей і працівниця Муцуко Хосино, яка з ними мешкає, поступово розширили свою авторемонтну майстерню. Муцуко, душа майстерні, закохана в молодого доктора Котаро Кікуті, якого вона щодня видивляється під час його дороги на роботу.
Одного разу Хіромі випадково знаходить телеграму, яку заховав Тягава. Хто її надіслав? Хто цей новий письменник-конкурент? Чи чекати Муцуко на взаємність? І яке майбутнє чекає на мешканців Третьою вулиці?

24  січня  о 14-00.  Фільм  «Свінгуючі дівчата»    (2004 рік / 105 хв.)
Режисер та автор сценарію: Шінобу Ягучі   В ролях: Дзюрі Уено, Шіхорі Кандзія, Юйка Мотокарія
Молодіжна комедія про життя школярів.
Шкільний джазовий оркестр їде на змагання по бейсболу, щоб підтримати свою команду. Однак, в дорозі усі музиканти з’їдають щось не те та отруюються. Томоко з подругами вирішують відстояти честь школи та одночасно уникнути додаткових зайнять з математики, тому беруться за музичні інструменти. Вони готуються до виступу, але напередодні концерту змушені поступитися місцем одужавшим оркестрантам. Однак, Томоко та інші дівчата, дуже захопившись музикою, не збираються відступати.
Цікаво, що більшість акторів, які знялись у фільмі, ніколи не грали на музичних інструментах, але змогли підготуватись до зйомок та виконати усі композиції без фонограми.

24  січня  о 16-00.  Фільм  «Бірманська арфа»    (1956 рік / 116 хв.)
Номінації на премії Оскар та Золотий Лев. 2 нагороди Венеціанського МКФ
До столітнього ювілею відомого режисера Кона Ічікави.
Режисер:   Кон Ітікава  У ролях:    Рентаро Мікуні, Шьоджі Ясуі, Джюн Гамамура
Упродовж останніх днів Другої світової війни японському солдатові Міцушімі не вдається переконати своїх співвітчизників здатися панівній силі. Пораненого внаслідок помилкового нападу солдата виходжує ченець. Міцушіма переймає його спосіб життя та вирішує не повертатися додому, допоки усі загиблі солдати не будуть поховані.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення