Таємниці старих цеглин - Фотовиставка Володимира Кукоренчука

Таємниці старих цеглин - Фотовиставка Володимира Кукоренчука

Авторська фотовиставка Володимира Кукоренчука «Таємниці старих цеглин» представлена в Галереї Київської Школи Фотографії з 14 по 24 вересня 2021 р.

Кукоренчук Володимир Вікторович – лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка. Заслужений діяч мистецтв України, професор. Член спілки кінематографістів України. Зняв понад 100 документальних фільмів та два художніх серіала. Викладач фотографії з 1995 року, з 2021 року – викладач Київської Школи Фотографії.

Усі ми бачили тварин, людей та предмети у мінливих формах хмар. Але автор фотовиставки бачить обличчя людей та складні візерунки сюжетів на шорстких поверхнях старих, пліснявих цеглин. Ще Леонардо да Вінчі писав про феномен парейдолії як про дієвий художній прийом: «Якщо ви подивитеся на будь-яку стіну, поцятковану різними плямами або викладену різними видами каменів, ви можете побачити цілі сцени, побачити ландшафти, гори, річки, скелі, дерева, широкі долини і пагорби…».

Чого очікувати глядачеві від сприйняття фото картин Володимира Кукоренчука? Ці картини можуть викликати емоційне потрясіння, катарсис. Вони провокують живий відгук глядача. Ці світлини не мають повчального змісту. Як казав великий кінорежисер та сценарист Андрій Тарковський «Мистецтво ніколи не вирішувало проблем, воно їх ставило. Мистецтво видозмінює людину, робить його готовим до сприйняття добра, вивільняє духовну енергію. Саме в цьому і є його високе призначення».

Галерея Київської Школи Фотографії,

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 65, 3й поверх (ст.м. Олімпійська)

Графік роботи виставки:

Пн.- Пт.: з 10:00 до 20:00, Сб.- Нд.: 10:00 – 18:00.

Фотовиставка «Таємниці старих цеглин» представлена з 14 по 24 вересня 2021 р.

Вхід на виставку вільний!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення