Фридерик Шопен - Концерт Антуанетти Міщенко (фортепіано)

Фридерик Шопен - Концерт Антуанетти Міщенко (фортепіано)

Подаруйте собі вечір насолоди вишуканою класикою!

ФРИДЕРИК ШОПЕН
Антуанетта Міщенко (фортепіано)

Програма:
1. Ф. Шопен – Вальс ор. 42 №5
2. Ф. Шопен – Балада ор. 23 №5
3. Ф. Шопен – Мазурка ор.67 №2
4. Ф. Шопен – Экспромт-фантазія ор.66
5. Ф. Шопен – 12 етюдів ор.10
6. Ф. Шопен – 12 етюдів ор. 25
7. Ф. Шопен – Ноктюрн ор. 72 №1

Антуанетта народилася у 1992 році. Почала грати на фортепіано у шість років. Вперше виступила на сцені у семирічному віці.
З 2014 до 2017 року вона навчалася у Національній музичній академії ім. Петра Чайковського у видатного українського піаніста та педагога, професора Валерія Козлова.
Антуанетта Міщенко є лауреатом низки міжнародних конкурсів. Зокрема, VІІІ міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (V премія) та 1st Piano Island Festival (III премія).

Антуанетта відвідувала майстер-класи відомих професорів, таких як Дмитро Алексєєв, Дмитро Башкіров, Михайло Буличев-Оксер, Сергій Едельман, Яков Касман, Ольга Керн, Володимир Овчинніков, Вадим Руденко, Ілля Шепс, Teresa Dussault, Norma Fisher, Claudio Martinez Mehner та Piotr Paleczny.

Вона є не тільки концертним виконавцем, але й волонтером та громадським активістом. Її ім’я вже увійшло в історію України, завдяки символічним мистецьким акціям та вуличним концертам класичної музики під час трагічних подій зими 2013-2014 року в Києві.

Антуанетта грає музику різних композиторів та різних епох, але справжню подвижницьку роботу вона веде щодо популяризації української музики. У її виконанні музика українських композиторів постійно звучить і в Україні, і за кордоном.

Коли: 1 жовтня. Початок - о 19.00.

Де: Кірха Святої Катерини (вул.Лютеранська, 22).

Вартість квитків: 150-250 грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення