Гайтана

Гайтана - великий сольний концерт до Дня Народження Caribbean Club!
Caribbean Club відзначає свій 19-ий День Народження!
Як завжди ми гостинно запрошуємо відсвяткувати цей день разом. Якісна музика, гарний настрій, приємні несподіванки та подарунки - всі атрибути свята в масштабах концерт-холу!
24-го лютого відбудеться концерт Гайтани в рамках всеукраїнського туру та до Дня Народження Caribbean Club.
Вперше після тривалої роботи у студії Гайтана дасть великий сольний концерт! Наживо пролунають кращі пісні співачки, а також з великої сцени будуть презентовані нові композиції.
Гайтана - це самобутня українська співачка та неймовірна вокалістка, володарка численних титулів та фіналістка “Євробачення 2012”. У її творчому доробку десятки танцювальних хітів та ліричних композицій. 
В музику Гайтана вкладає свою афро-українську душу. Саме тому в її піснях шарм соулу та фанку, елементи джазу та фолку, і все це гармонійно поєднано у сучасні ритми.
“Самотня босса”, “Капли дождя”, “Шаленій”, “Два вікна”, “Тайные желания”, “Я дышу тобой”, “Не йди” та багато інших авторських композицій Гайтани вже стали класикою романтичних вечорів, палких емоцій та щирих освідчень.
У 2016 році випустила пісню "Сонце в тобі", яка вже завоювала лідерські позиції в українських хіт-парадах. А 2017 артистка розпочала авторською піснею “Да, я такая”. Ці та інші нові пісні Гайтана виконає зі сцени Caribbean Club у супроводі live-бенду.
Під музику Гайтани хочеться танцювати та кохати, а її пісні не старіють, не втрачають актуальності.
Пориньте у свято гарної музики та запальних ритмів у Caribbean Club.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення