Діалоги - Іммерсивний спектакль

Діалоги - Іммерсивний спектакль

U!ZAHVATI продовжує освоювати нетеатральні простори. Рік тому театральна команда вперше поставила "Діалоги" в бібліотеці зі 100-річною історією. «Діалоги» - це імерсивний спектакль. На відміну від інших постановок U!ZAHVATI, тут глядачі можуть безпосередньо контактувати з акторами. 

"Діалоги" починаються з моменту потрапляння в бібліотеку. При вході глядачам пропонують відкинути весь попередній життєвий досвід - не забути його, а на деякий час не слідувати звичним шаблонами і установкам. Це потрібно для того, щоб жодні забобони чи соціальні статуси не заважали долучитися до запропонованої обстановки. Для цієї ж мети глядачів просять здати свої телефони.

В "Діалогах" немає єдиного сюжету. Навіть актори, які грають у виставі другий сезон, кажуть про різноманіття відчуттів. Постановка побудована так, що її можна сприймати через різні органи чуття: вдихаючи запах старих книг і меблів, торкаючись каталогів або сідаючи до актора.

"З людиною, яка виходить за межі запропонованої реальності мені відразу хочеться взаємодіяти, поділитися своєю енергією", - розповідає Павло Алдошин. А другий головний герой Ільдар Тагіров каже, що навчився говорити поглядами з гостями. І коли він бачить щирий інтерес у людини - завжди намагається допомогти їй зрозуміти щось нове про себе.

Імерсивні спектаклі руйнують стереотипи - звичного поняття театру, сцени і глядацької зали більше немає. На «Діалогах» ви дізнаєтеся, чи зможете на годину звільнитися від глядацьких стереотипів.

Що: спектакль «Діалоги».

Де: бібліотека ім. Ярослава Мудрого.

Коли: до 10 грудня.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення