Рекомендовано

Історичний фестиваль «ЦИВІЛІЗАЦІЯ»

Подія минула
Історичний фестиваль «ЦИВІЛІЗАЦІЯ»
Історичний фестиваль «ЦИВІЛІЗАЦІЯ»

Історичний фестиваль «Цивілізація» — це подія, що відтворює історію визвольних змагань, побуту та атмосферу віків. Захід відбудеться 23 серпня на території урочища Вязки, що знаходиться на перетині вулиць Оноре де Бальзака та Генерала Ватутіна. Головна місія фестивалю — перенести історію різних віків в атмосферу фестивалю. Головна ідея – дослідження та збереження історії, пропагування історії серед людей міста та країни, пошана до воїнів. Формат заходу — «жива історія», альтернативний формат представлення історії.
Періоди, які будуть представлені на фестивалі: Античність – середні віки від ІІ ст. н.е. і до ХІІ-ХІІІ ст. ХVІІ ст., Військо Гетьмана Виговського та гайдуки ХІХ ст., Наполеонівська війна Початок ХХ ст., Австрійське військо, РІА, Пластуни, Залізна Дивізія УНР Друга Світова Війна, Українська Повстанська Армія, Об’єднані війська союзників (США та Британії), Радянські війська, Війська Німеччини та Італії.
В усіх періодах представлена роль України. На фестивалі є дисплеї та побутові табори різних військ, обладнані громадські майданчики. Протягом дня відвідувачі фестивалю зможуть побачити різні сторони військового життя різних армій – як і де жили солдати, роботу шпиталю, стройову підготовку, фронтовий відпочинок військ декількох епох. У заході приймає участь 200 реконструкторів з різних міст України. Історична реконструкція в Україні існує з початку 2000-х років. Вона популяризує історію, передає історичні події та відтворює певні історичні моменти. Організатори фестивалю наголошують, що захід є абсолютно аполітичним та таким, що не пропагує жодну з ідеологій війни.
Вхід ВІЛЬНИЙ.
*Організатори заходу – об’єднання клубів військово-історичної реконструції та БФ «Ноги голуба».
Фестиваль “Цивілізація” є абсолютно аполітичний, ми не поділяємо жодну з ідеологій війни. Наше бажання як організаторів та учасників одне — щоб у наших головах залишалася пам’ять про історію.
Останній захід відбувся 9 травня 2015 року, на честь 70-ти річчя Перемоги, військово-історичний фестиваль «ПЕРЕМОГА.UA»


 

Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Всі. Свої | Гастрономічний пікнік
Відпочинок Всі. Свої | Гастрономічний пікнік
Сб. 27 Травня 10:00 - 22:00
Фестиваль морозива
Відпочинок Фестиваль морозива
Сб. 27 Травня 11:00 - 20:00
Мегамарш у вишиванках
Відпочинок Мегамарш у вишиванках
Сб. 27 Травня 13:00
Кураж Night Market
Відпочинок Кураж Night Market
Пт. 26 Травня 16:00 - 04:00
Fun Family Fest в Sky family Park
Відпочинок Fun Family Fest в Sky family Park
Сб. 10 Червня 11:00 - 19:00
vega fresh party Купити квиток
Відпочинок vega fresh party
Сб. 27 Травня 12:00
KyivWeekendFest
Відпочинок KyivWeekendFest
Сб. 27 Травня 13:00 - 20:00
Фестиваль Культури Народів Подолу
Відпочинок Фестиваль Культури Народів Подолу
Сб. 27 Травня 11:00 - 21:00
Блог Moemisto
Киев. Годы войны
Киев. Годы войны Вторая мировая война началась в 1939 году, в Киев она пришла в 1941... Специально к 9 мая редакция moemisto.ua  подгото...
Київські зони відпочинку для пікніка
Київські зони відпочинку для пікнік... Сезон пікніків відкрито! Спеціально для цього Київзеленбуд облаштовує в парках і скверах зони для відпочинку.
Безопасные поиски работы с Jooble
Безопасные поиски работы с Jooble Jooble — поисковая машина, которая собирает с различных сайтов вакансии от разных предприятий, компаний, сайтов по трудо...