Історичний фестиваль "Цивілізація"

Історичний фестиваль "Цивілізація"
Подія минула
Організатор: Об’єднання клубів військово-історичної реконструкції та БФ “Ноги голуба”
вхід вільний

19 вересня 2015 року в Урочищі Вязки (Троєщина), відбудеться фестиваль “Цивілізація”, де буде відтворено історію найвизначніших визвольних битв від античності до XX століття, а також побут армій світу. Організаторами  заходу виступлять об’єднання клубів військово-історичної реконструкції та БФ “Ноги голуба” за підтримки Деснянської райдержадміністрації.
Головна мета заходу – зробити кожного відвідувача творцем  та учасником визначних історичних подій, баталій та битв. Протягом дня ми покажемо історичний зріз різних епох: побут вояків, традиційні розваги і військовий вишкіл, роботу шпиталю та супутніх служб. Кожен з гостей зможе у прямому сенсі доторкнутися до історії, послухати цікаві й змістовні лекції про унікальність презентованих періодів, а також долучитися до будь-якого з безлічі майстер-класів.
Програма “Цивілізації” охоплює всі історичні  епохи,  акцентуючи увагу на найцікавіших  арміях та визвольних рухах за всю історію людства. Окремим розділом програми фестивалю передбачено відтворення справжніх найвизначніших сторінок діяльності Залізної дивізії УНР, Гайдамаків УНР та Української Повстанської Армії. 
Цьогоріч для створення реалістичної атмосфери залучається більше 150 професійних реконструкторів. З максимальною точністю буде відтворено побут римських легіонів, наполеонівських військ, армій Союзників (США та Британії) часів II Світової Війни. Одне з чільних місць посяде реконструкція українських визвольних рухів, зокрема,  Української Повстанської Армії.
“Цивілізація” поєднає як освітні заходи, так і безліч розваг. Для допитливих будуть проведені історичні лекції. Щогодини волонтери збиратимуть всіх охочих  для екскурсій військовими таборами. Наші майстри проведуть практичні заняття з ковальства, гончарства та ткацького мистецтва. Кожен гість фестивалю зможе власноруч зліпити горщик, створити оберіг та подарувати своїм близьким, рідним та друзям, котрі не змогли відвідати фестиваль J.

Поціновувачі змагань зможуть випробувати себе у стрілецькому та лучному тирі, пройти майстер-клас з ножового бою. А найбільш азартні гості стануть свідками боксерського поєдинку, що буде відтворено у дусі початку XX  століття.
У зоні ярмарки відвідувачі “Цивілізації” матимуть змогу придбати сувеніри, скуштувати смачні страви різних епох, а також зафіксувати цю приємну мить, сфотографувавшись в антуражному фотоательє, та  зробивши зачіску у ретро-цирульні.
Запрошуємо всіх охочих відвідати фестиваль та відчути себе частинкою величної історії найвизначніших армій та битв світу. Гарантуємо вам  прекрасний відпочинок для всієї родини на початку навчального року!

Вхід на Фестиваль безкоштовний, адже  головним прагненням організаторів фестивалю “Цивілізація” є  дослідження та збереження історії,  та виховання підростаючого покоління з пошаною до воїнів.
Захід відбудеться 19 вересня 2015 р, та триватиме з 11:00 до 20:00 в Урочищі Вязки (перетин вулиць Оноре де Бальзака та Генерала Ватутіна в Києві).
Веб-сайт Організаторів: 
http://civilization.com.ua/

 

Розповісти друзям
Відпочинок у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp