Дізнайтеся більше про IZONE у Києві

Новий, креативний та надсучасний проект створений ентузіастами у місті Київ. IZONE – це спільнота, котра працює на всеукраїнському та міжнародному рівні, приносячи прибуток своїм організаторам та допомагаючи своїм клієнтам. Компанія займає чотирьохповерхову будівлю на берегу Дніпра (вул. Набережно-Лугова, 8), де облаштовано безліч робочих зон.
  Своїм відвідувачам вона пропонує:
   • мистецькі виставки сучасних майстрів пензля;
   • різноманітні навчальні програми – лекції, тренінги, майстер-класи, ворк-шопи, курси тощо;
   • масштабні фестивалі;
   • міжнародні програми для підтримки молодих спеціалістів – дизайнерів, художників, скульпторів, програмістів, фотографів та ін.

В IZONE програми націлені на те, аби допомогти творчим людям займатися улюбленою справою та при цьому отримувати прибуток. Компанія надає ресурси, можливості та простір для цього, забезпечує зустрічі з однодумцями для обміну знаннями та цікавого спілкування.
Записатися на навчання в IZONE і пройти його може кожен бажаючий. Творчі майстерні, навчальні класи, просторі студії, зали для коворкінгу у IZONE – це далеко не всі можливості.

Також на базі закладу створено магазин, де можна придбати креативні вироби, хенд-мейд та інші товари.Також тут надають різноманітні послуги – оренду простору, аналоговий фотодрук, арт-продакшн, виїзний кейтерінг.
Працює заклад з 12:00 до 20:00, а коворкінг-центр – з 9:00 до 22:00. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення